Результати курсу “Фінансовий менеджмент” від Prometeus

Завершився курс “Фінансовий менеджмент” викладача Києво-Могилянської бізнес-школи Олексія Геращенка.  Статистичні данні станом на 9 січня 2015 року доступні широкому загалу. Пропонуємо і Вам ознайомитися з результатами.


Масові відкриті онлайн-курси це дещо більше ніж просто новий формат якісного і доступного навчання. Завдяки тому, що навчальний процес повністю відбувається онлайн, ми маємо унікальну можливість зібрати величезний масив даних про те як навчаються наші студенти і почати роботу над створенням педагогіки даних. Prometheus вирішив проаналізувати результати курсу “Фінансовий менеджмент” та зробити їх доступними всім бажаючим. Всі дані нижче приведені станом на 9 січня 2015 року. Станом на цю дату на курсі зареєструвалося більш ніж 18 тисяч слухачів:

Prometeus_Finance_Stats_1

Перш за все, ми з радістю констатуємо, що кількість слухачів, що успішно завершили курс складає 10.6% і, таким чином, є відчутно вищою ніж загальносвітовий середній показник для масових відкритих онлайн-курсів – 6.8%. Більш того, враховуючи, що реєстрація відкрита постійно, завдання не містили дедлайнів, а кількість слухачів стрімко зростала з моменту запуску курсу, більш коректним було б використовувати в якості кількості зареєстрованих не цифру за 9 січня 2015 року, а кількість зареєстрованих на кінець першого тижня курсу – 13,113 слухачів. В такому випадку, відсоток тих, хто успішно завершив курс і отримав сертифікат складає 13.2%.

Інший цікавий факт – різниця між абсолютними цифрами зареєстрованих та тих, хто отримав сертифікат, у різних вікових групах. Наприклад, процент слухачів, що успішно завершили курс, в групі 45-49 років майже в 2 рази вищий ніж в групі 20-24 роки і майже в 3 рази вищий ніж в групі до 20 років!

Розподіл за віковими групами − всі, хто зареєструвався на курс

Prometeus_Finance_Stats_2

Розподіл за віковими групами – ті, що пройшли курс

Prometeus_Finance_Stats_3

Відсоток тих, хто пройшов курс для кожної вікової групи (0.10 = 10%)

Prometeus_Finance_Stats_4

“Фінансовий менеджмент” слухали в 50 країнах та 200 містах, містечках та селищах України. Серед міст-лідерів – Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Івано-Франківськ, Тернопіль, Запоріжжя, Донецьк і Вінниця.

Інфографіка – Олена Оробей. Аналіз даних – Вадим Скляров та Максим Бережняк.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар