Surma

Взаємодія «клієнт – сервер»

Деталі

Ми постійно користуємось веб-сайтами, але як клікаючи на посилання у вашому браузері або прописуючи URL-адресу в адресному рядку ви переходите на веб-сайт? Як сервер знає яку саме інформацію ви шукаєте або як надсилає вам необхідну інформацію, коли дізнається яку саме? Як захистити ваших користувачів від зломщиків? Зануртесь в цей курс і ви зможете відповісти на ці питання!

Ви дізнаєтесь про цикл запиту та відповіді HTTP; зануритесь у заголовки та команди HTTP; розрізнятимете можливості HTTP/1 від HTTP/2; дізнаєтесь про важливість безпеки, пізнаючи деталі HTTP. Протягом курсу ви дізнаєтесь і про найбільш надійні шляхи застосування, і про шляхи покращення роботи ваших веб-додатків.

Ви отримаєте доступ до майстерних серверів, де ви зможете діагностувати проблемні налаштування сервера, питання пов’язанні з SSL – сертифікатами, і навіть отримаєте шанс зламати пробний сайт банку, з метою переказу грошей.

Характеристики
Розробник курсу: Google
Вартість: безкоштовно – без сертифікату
Сертифікат: так (за умови проходження всієї спеціалізації – Наноступеню за даною темою)
Тривалість: 5 тижнів
Трудомісткість: 6 год/тижд.
Мова: англійська
Субтитри англійські

Сурма, інструктор та інженер, який працює в команді Chrome. Він віддає перевагу хорошому коду, а не функціональному.

Річард Калехофф, інструктор, програміст та учень. Почавши викладати, він знайшов свою пристрасть. Він працює розробником курсів з Веб-програмування для Udacity. Після отримання ступеню з інформатики, він спрямував свій шлях до HTML, CSS, та JavaScript. Ще до закінчення Університету Флориди та завершення програми з онлайн – отримання ступеню магістра масової комунікації, його вже запрошували зайняти посаду викладача.

Урок 1 «Цикл запиту та відповіді HTTP»
Розглядатимуться елементи створення як запитів, так і відповідей; хто створює ці запит та як пов’язанні між собою ці повідомлення.

Урок 2 «HTTP/1»
Дізнаєтесь як HTTP/1 застосовується на практиці, перетворюючи типи запитів з першого уроку у специфічні команди HTTP, а типи відповідей у коди та заголовки.

Урок 3 «HTTPS»
Досліджуватиметься значення «S» в HTTPS. Розглядатиметься TLS (наступник SSL), криптографія, центри сертифікації, та інші питання пов’язані з контентом HTTP.

Урок 4 «HTTP/2»
Розглядатимуться області, де HTTP/2 перевершує та розширює можливості HTTP/1. Також опрацьовуватимуться різноманітні оптимізації, які були створені для обробки обмежень для HTTP/1, але зараз вони являються антипаттернами для HTTP/2.

Урок 5 «Безпека»
Безпека лежить в основі цього курсу, але вона настільки важлива, що потребує окремого уроку. Розглядатимуться та розв’язуватимуться загальні проблеми безпеки як CORS, CSRF, XSS, та інші!

Даний курс надасть розуміння того, як клієнт взаємодіє з сервером. Ви дізнаєтесь про цикл запиту та відповіді HTTP; зануритесь у заголовки та команди HTTP; розрізнятимете можливості HTTP/1 від HTTP/2; дізнаєтесь про важливість безпеки, пізнаючи деталі HTTP. Протягом курсу ви дізнаєтесь і про найбільш надійні шляхи застосування, і про шляхи покращення роботи ваших веб-додатків.

Ви отримаєте доступ до майстерних серверів, де ви зможете діагностувати проблемні налаштування сервера, питання пов’язанні з SSL – сертифікатами, і навіть отримаєте шанс зламати пробний сайт банку, з метою переказу грошей.

Зазвичай, веб-розробники не працюють напряму з базовою платформою HTTP. Але знання того, як інформація трансформується через дріт, являється суттєвим для створення ефективних та професійних додатків. Цей курс занурить його учасників в усі деталі та тонкощі роботи додатку, так само як і охопить підводне каміння системи безпеки, та як не потрапити до таких пасток.