Jessica Uelmen

Вступ до HTML та CSS

Деталі

HTML та CSS – це мови розмітки даних та будування блоків, з яких складається Web.

Зазвичай HTML та CSS викладається з акцентом на синтаксис мови. Але знання самого лише синтаксису не дозволяє вам створити веб-сторінку. Для цього необхідно знати з чого почати та як підійти до завдання, іншими словами, вам необхідно навчитись мислити як front-end розробники.

В даному курсі ви навчитесь конвертувати цифрові шаблони проектування в статичні веб-сторінки. Ви дізнаєтесь як працювати з макетами сторінки, як розподіляти шаблон проектування на елементи сторінки, та як забезпечити їх виконання у HTML та CSS.

Також даний курс розглядає адаптивні методики проектування, які стають надзвичайно важливими у сучасному світі, де є велика кількість мобільних пристроїв та телевізійних екранів, які використовуються все більш і більш частіше для пошуку інформації та розваг.
Front-end веб-розробники повинні мати фундаментальне розуміння HTML та CSS. Для проектування веб-сторінок ви використовуватимете HTML, CSS та Bootstrap, популярний CSS – фреймворк в Twitter.

Після завершення курсу ви зможете створювати адаптивні сайти-портфоліо з власним CSS – фреймворком. Також ви зможете додавати свої проекти до портфоліо у майбутньому. Найбільш важливим є те, що ви розумітимете що таке DOM та як HTML, CSS та JavaScript співвідносяться один з одним.

Характеристики
Розробник курсу:: Udacity
Вартість: безкоштовно – без сертифікату
Сертифікат: так (за умови проходження всієї спеціалізації – Наноступеню за даною темою)
Тривалість: 3 тижнів
Трудомісткість: 6 год/тижд
Мова: англійська
Субтитри англійські

Джессіка Уелмен має ступінь бакалавра технології машинобудування електротехніки Університету центральної Флориди. Вона провела свої ранні кар’єрні роки навчаючи викладачів як користуватись мікроконтролерами та роботехнікою у класі. Також вона має ступінь магістра адміністративного менеджменту Університету Вісконсин-Медісон.

Гандега Декена, колишня студентка Udacity. Вона продовжує навчання в інших сферах та отримує новий досвід від інструкторів, з якими вона співпрацює на Udacity щодня.

Камерон Піттман, педагог та програміст. Він живе і дихає веб-програмуванням, так як він створює курси з програмування для Udacity.  Раніше він суміщав посаду відповідального за котент та посаду веб-розробника в LearnBIG, стартап компаніі в Сіетлі. Він викладав чотири роки фізику і хімію в старшій школі Нешвілю, штат Теннессі.

В цей період він став першим викладачем, який викладав фізику за допомогою комп’ютерної програми Portal2. Він має ступінь бакалавра фізики та астрономії, яку він отримав в Університеті Вандербільта, та ступінь магістра педагогіки Белмонтського Університету.

Тиждень 1 «Від проектування до кодування»
Ви ретельно застосовуватимете кодову, тестову та деталізовану стратегію, в той час як ви будете повільно транслювати документи початкового проектного рішення у статичні веб-сторінки. Ви також досліджуватимете Об’єктну модель документу (DOM) та її зв’язок з веб-програмуванням.

Тиждень 2 «Ваш особистий фреймворк»
Ви створюватимете та персоналізуватимете вашу особисту мульти-платформу, адаптивний CSS – фреймворк, для публікування ваших проектів професійного портфоліо в Web.

Тиждень 3 « Вивчення та застосування Bootstrap»
Ви будете досліджувати, зі стратегічної точки зору, вже існуючий професійний CSS – фреймворк, так як ви використовуєте його для створення веб-сайту з застосуванням принципів адаптивного проектування, зберігаючи читабельність коду.

Даний курс не має обмежень у часі його виконання, тобто учасники можуть самостійно обирати темп проходження згідно зі своїм власним розкладом.

Для проходження даного курсу учасники мають вміти скачувати та користуватись текстовим редактором для редагування своїх веб-сторінок. Розробники курсу пропонують використовувати Sublime Text або Atom. Ви можете використовувати інший текстовий редактор, за бажанням, але він повинен мати функцію підсвічування синтаксису коду для вашої персональної зручності.

Необхідно вміти скачувати та установлювати браузер Google Chrome, інструменти якого будуть досліджуватись та використовуватись у даному курсі.

Посилання:

Facebook –  https://www.facebook.com/Udacity/posts/719917814780226

Twitter – https://twitter.com/udacity/status/524331837380784128

Камерон Піттман – https://twitter.com/cwpittman

                                http://cameronwp.com/

Джессіка Уелмен  – https://twitter.com/JessicaUelmen

Гандега Декена  – https://plus.google.com/+GundegaDekena