Udemy

Udemy

Деталі

Udemy.com – це навчальна онлайн платформа або маркетплейс, торгівельний майданчик, для надання послуг онлайн-навчання. На відміну від академічних курсів МООК, які викладаються за традиційними університетськими стандартами, Udemy надає платформу експертам в різних галузях, для створення курсів, які б можна було запропонувати широким масам, як на безкоштовній основі , так і з платою за навчання.

screen-shot-2012-12-07-at-4-02-38-am

Udemy надає інструментарій, який дозволяє створити курс, рекламувати його і заробляти гроші за рахунок коштів, отриманих за оплату навчання учнів.

Курси, запропоновані Udemy, не зараховуються як академічні часи або кредити; учні, переважно, проходять курси в якості покращення умінь, пов’язаних з їх роботою. Udemy приклала багато зусиль, щоб залучити корпоративних інструкторів, метою яких є створення кваліфікаційних курсів для працівників своєї компанії.

У 2007 році засновник Ерен Балі, проживаючи в Туреччині, розробив програмне забезпечення для віртуального класу у прямому ефірі. Він бачив потенціал в тому, щоб зробити цю програму безкоштовною для всіх, і переїхав до Кремнієвої долини, США, щоб заснувати компанію двома роками пізніше. Сайт запустили Балі, Октай Каглар та Гаган Біяні на початку 2010.

У лютому 2010, засновники намагались отримати фінансування за рахунок венчурного (ризикового) капіталу, але ця ідея не вразила інвесторів і їм відмовляли 30 разів. У відповідь на це, у травні 2010, вони вдосконалили свій проект і запустили Udemy – «Твоя Академія» (“The Academy of You”).

Упродовж декількох місяців, 1000 інструкторів створили близько 2000 курсів, і зареєструвались приблизно 10 000 користувачів. Завдяки такій прихильності, керівництво вирішило ще раз спробувати добитися фінансування, і їм вдалось отримати 1 мільйон доларів венчурного капіталу.

22 квітня 2014 року цифрове видання Wall Street Journal повідомило, що Денніс Янг, головний операційний директор Udemy, отримав посаду генерального директора замість Ерена Балі.
У травні 2014 Udemy отримала ще 32 мільйони доларів фінансування, а у червні 2015 – 65 млн.
Станом на початок 2016 року, Udemy має більше 40 000 курсів, 20 000 інструкторів та 10 000 000 студентів.

20 000 інструкторів

Про курси:
Udemy – це платформа, яка дозволяє інструкторам створити онлайн курси за обраними ними темами. За допомогою наданим їм умовами, вони можуть завантажити відео, презентації в Power Point, PDF файли, аудіо, архіви та відео-уроки, щоб створити курси. Також інструктори мають можливість взаємодіяти з користувачами за допомогою форумів.

Курси запропоновані за різноманітними категоріями, включаючи бізнес та підприємництво, точні та гуманітарні науки, здоров’я і фітнес, мова, музика, технології. Udemy пропонує «Udemy для Бізнесу», що дозволяє підприємствам отримати доступ до спеціалізованого підбору більше, ніж 1300 навчальних курсів. За цією програмою організації можуть створити клієнтські навчальні портали для корпоративного навчання.
Udemy пропонує платні та безкоштовні курси, в залежності від інструктора. Ціни за більшість з них варіюються від 29 до 99 доларів.
На сайті компанії пояснюється, що виплати за викладання інструктора залежать від того, хто залучає учнів до Udemy. Таким чином інструктори заробляють 97%, 50% або 25% від усього доходу за викладання.

Перелік категорій курсів:

 1. Розробка.
 2. Бізнес.
 3. ІТ та ПО.
 4. Продуктивність офісу.
 5. Особистий розвиток.
 6. Дизайн.
 7. Маркетинг.
 8. Стиль життя.
 9. Фотографія.
 10. Здоров’я та фітнес.
 11. Навчання викладачів.
 12. Музика.
 13. Освіта.
 14. Мова.
 15. Підготовка до тесту.

Google+  – plus.google.com/+UdemySF

Twittertwitter.com/udemy  

Facebook www.facebook.com/udemy/  

Курси мають веб-форуми, на яких учні можуть спілкуватись між собою обговорюючи питання, які викникають під час проходження курсу.