Roger D. Peng

Програмування на мові R

Деталі

Під час проходження даного курсу ви навчитесь користуватись мовою R для здійснення ефективного аналізу даних. Ви дізнаєтесь як встановлювати та конфігурувати програмне забезпечення, необхідне для статистичного середовища програмування, та охоплення понять базової мови програмування, так як вони реалізовуються у статистичних мовах високого рівня.

Курс охоплює практичні питання статистичного розрахунку, який містить в собі програмування на мові R, читання даних на R, доступу до пакетів R, написання функцій R, налагодження програми, профілювання коду R, організування та коментування коду. Теми, пов’язані з аналізом статистичних даних, будуть опрацьовуватись на робочих зразках.

Для даного курсу встановлені терміни складання. Це допоможе дотримуватись графіку навчання. Щоб пройти курс, виконайте всі завдання з термінами складання.
Кожен тиждень охоплює нову тему. Окрім теоретичного матеріалу, кожен тиждень пропонує виконати тести, практичні завдання та завдання з програмування. Останній, четвертий, тиждень пропонує проходження післякурсового опитування.

Характеристики
Заклад освіти: Університет Джонса Гопкінса
Вартість: $49 – з сертифікатом безкоштовно – без сертифікату
Сертифікат: так (на платній основі)
Тривалість: 4 тижнів
Мова: англійська
Субтитри англійські

Др. Роджер Д. Пенг, адъюнкт-професор біостатистики в Школі Блумберг охорони здоров’я Джонса Гопкінса, та співредактор блогу «Просто статистика». Він отримав ступінь професора в Університеті Каліфорнії, м. Лос-Анджелес, і являється визначним дослідником у сфері забруднення повітря, оцінювання факторів ризику та статистичних методів обробки природоохоронних даних.

Він створив курс «Статистичне програмування» в університеті Джонса Гопкінса для ознайомлення студентів з обчислювальними інструментальними програмними засобами, необхідними для аналізу даних. Доктор Пенг являється національним лідером у сфері методів та стандартів відтворюваного дослідження, та редактором журналу «Біостатистика».

Його дослідження стосується великої кількості дисциплін, а його роботи опубліковані в багатьох відомих наукових журналах. Др. Пенг є автором більше дюжини пакетів програм, які реалізовують статистичні методи дослідження навколишнього середовища, методів відтворюваного дослідження та засобів розподілу даних. Також він проводить семінари, консультації та короткі курси зі статистичного обчислення та аналізу даних.

Др. Джефф Лік, адъюнкт-професор біостатистики в Школі Блумберг охорони здоров’я Джонса Гопкінса, та співредактор блогу «Просто статистика». Він отримав ступінь професора у Вашингтонському університеті і відомий своїм внеском до аналізу геномних даних та статистичних методів персоналізованої медицини.

Його аналізи даних допомогли зрозуміти молекулярні механізми розвитку мозку, відновлення стовбурових клітин, імунної реакції на нанесення значних тупих травм. Його робота з’являлась у найвідоміших наукових та медичних виданнях «Nature», «Proceedings of the National Academy of Sciences», «Genome Biology» та «PLoS Medicine».

Др. Брайан Кафо, професор факультету біостатистики в Школі Блумберг охорони здоров’я Джонса Гопкінса, випускник 2001 року факультету статистики Університету Флориди. Він працює в сфері обчислювальної статистики та нейроінформатики та був співтворцем робочої групи SMART (СМЗДТ – Статистичні методи та застосування дослідження в сфері технологій).

Тиждень 1
«Вихідні дані. Початок роботи та ази»

  1. Вихідні матеріали
  2. Початок роботи та ази мови R

Тиждень 2
«Програмування на мові R»

Тиждень 3
«Цикли та налагодження»

Тиждень 4
«Імітаційне моделювання та профілювання»

«Програмування на мові R» являється другим курсом у спеціалізації «Наука про дані», яка складається з десяти курсів.
Під час проходження курсу ви дізнаєтесь:

  • Історію мови R та S;
  • Основні типи даних в R, та описання функцій, необхідних для читання та написання даних;
  • Ключові теми, такі як керуючі конструкції та функції;
  • Цикли та налагодження;
  • Профайлер, який дозволить вам збирати детальну інформацію роботи ваших R-функцій, та ідентифікувати критичні елементи. Це ключовий інструмент для оптимізації створених програм;
  • str функції, одні з найкорисніших функцій мови R.

Посилання:
Др. Роджер Д. Пенг
Веб-сайт – http://www.biostat.jhsph.edu/~rpeng/
Twitter – https://twitter.com/rdpeng
Leanpub – https://leanpub.com/rprogramming
Др. Брайан Кафо
Веб-сайт – www.bcaffo.com
SMART – www.smart-stats.org

Додатковим матеріалом даного курсу являється електронний підручник «Програмування на мові R для науки про дані», який доступний на Leanpub. Цей підручник спеціально розроблений для даного курсу та містить всі конспекти лекцій в одному місці.