Charles Severance

Програмування для всіх. Починаємо з Python

Деталі

Важливими задачами курсу є:

  • Навчання не лише мові програмування як такій, а й розвитку умінь проходження курсів з програмування. Основи, отримані в даному курсі, допоможуть ефективніше навчатись далі.
  • Навчити як співпрацювати та допомагати іншим вивчати програмування. Ви дізнаватиметесь багато від інших студентів обговорюючи питання курсу. Співпраця є дуже важливою частиною навчання, особливо під час вивчення таких складних дисциплін як програмування.
  • Надати всім комплект відкритих безкоштовних навчальних матеріалів. Підручник, презентації Power Point, відео, аудіо – все у вільному доступі. На думку викладача курсу, програмування треба вивчати на рідній мові, тому він заохочує викладачів перекладати запропоновані матеріали та використовувати у якості навчального посібника.

Курс охоплює основи створення програм виконуючи серії певних вказівок в Python. Також Для проходження курсу попередній досвід не є необхідним, а все що необхідно – це найпростіша математика. Всі користувачі з середнім рівнем володіння комп’ютером зможуть опанувати запропоновані матеріали.

Курс охоплює з 1 по 5 розділ підручника «Вступ до програмування на Python» та є еквівалентним одинадцятитижневому курсу «Програмування для всіх (Python)» Ч. Северенса.

Кожний розділ мітить тест та одне чи два завдання з програмування. Для успішного завершення курсу, вам необхідно виконати всі завдання та тести (8 з 10 правильних відповідей). Після завершення даного курсу, учні будуть готові для проходження курсів підвищеної складності.

Характеристики
Заклад освіти: Мічиганський університет
Вартість: $79 – з сертифікатом;безкоштовно – без сертифікату
Сертифікат: так (на платній основі)
Тривалість: 7 тижнів
Трудомісткість: 2-4 год/тижд.
Мова: англійська
Субтитри англійські

Викладач:

Чарльз Северенс, також відомий як Доктор Чак, адъюнкт-професор у Школі інформатики Мічиганського університету, де він викладає різноманітні технологічно орієнтовані курси, які містять в собі програмування, проектування баз даних, Веб-програмування.

Чак написав багато книжок, такі як «Користування Google App Engine» та «Вступ до програмування на Python». Його дослідження зосереджені на проектуванні систем управління навчанням, таких як Sakai, Moodle, Blackboard, ANGEL та ін. Він був головним розробником проекту Sakai, системи управління навчання, яку використовують більше 300 навчальних закладів по всьому світу.

Доктор Чак зараз являється оглядачем журналу «IEEE Computer Magazine» і веде щомісячну шпальту «Обчислювальні бесіди», де відтворюються інтерв’ю з видатними технологічними лідерами та новаторами. В даному курсі представлені деякі відео з цих інтерв’ю.

Програма:
Тиждень 1
Розділ 1 «Чому ми програмуємо?»
Тиждень 2
Установка та користування Python
Тиждень 3
Розділ 1 «Чому ми програмуємо?» (продовження)
Тиждень 4
Розділ 2 «Змінні та вирази»
Тиждень 5
Розділ 3 «Умовний перехід»
Тиждень 6
Розділ 4 «Функції»
Тиждень 7
Розділ 5 «Цикли та інтерації»

Для даного курсу встановлені щотижневі терміни здачі, що підвищують мотивацію учнів. За бажанням, їх можна вимкнути у налаштуваннях курсу, якщо ви не плануєте отримати сертифікат. Але якщо ви хочете отримати сертифікат пізніше, налаштування курсу змінювати не можна.

Для успішного завершення курсу ви повинні виконати всі вимоги до кінця останнього тижня. Якщо ви не завершили курс повністю, ви можете зареєструватись на наступну сесію, а ваші виконані завдання будуть перенесені. Нові сесії починаються кожного місяця.

Всі лекції доступні в аудіо форматі, які можна використовувати в якості повторення вивченого матеріалу.

Додаткові матеріали: «Вступ до програмування на Python» Ч. Северенса.