Гарвардський університет

Основи програмування

Деталі

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі і відтепер він буде доступний українською мовою. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі! Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

Одночасно із онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах та компаніях України, на яких ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50.

Через значний ажіотаж, спричинений відкриттям груп офлайн-підготовки в провідних університетах та компаніях України, на яких ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50, командою Prometheus упродовж надзвичайно короткого часу було організовано додаткові безкоштовні офлайн-групи для максимального задоволення зацікавленості слухачів.

ВИКЛАДАЧ КУРСУ – Девід Дж. Малан.

Професор Гарвардського університету. Наукові інтереси професора Малана – сфера кібербезпеки, цифрові експертизи та ботнети. Він визнаний експерт у сфері дистанційного навчання інформатиці та основам програмування.

АСИСТЕНТ – Олексій Молчановський.

Співзасновник платформи Prometheus. В минулому викладач Київського Політехнічного Інституту, де викладав курси “Дискретна математика”, “Теорія алгоритмів”, “Штучний інтелект”.

Курс навчить вас:

  • Широкому і ґрунтовному розумінню інформатики та програмування.
  • Як мислити алгоритмічно та ефективно вирішувати проблеми за допомогою програмування.
  • Таким концепціям як абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і web-розробка.
  • Основам відразу декількох мов програмування, зокрема, C, PHP і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML.
  • Познайомить з процесом розробки і презентації власного проекту з програмування.

Ліцензія

Даний курс розповсюджується за відкритою ліцензією Creative Commons. Авторство курсу належить проф. Девіду Малану та університету Гарварда. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2014 року, яка була розміщена на платформі edX протягом 2015 року. Зміни, які були внесені у локалізовану версію, не є значними і стосуються текстового та графічного оформлення матеріалу.

Початок курсу

Квітень 2016 року

Тривалість курсу

12 тижнів

Твіттер – https://twitter.com/PrometheusMOOC

ВКонтакте – http://vk.com/prometheusmooc.

facebook – https://www.facebook.com/prometheusmooc

Практичні завдання курсу базуються на реальних кейсах зі сфер біології, криптографії, фінансів, судово-медичної експертизи та розробки ігор.

Оригінал курсу – CS50 “Introduction to Computer Science” під ліцензією Creative Commonsдоступний англійською мовою на сайті http://cs50.tv.

Відео для курсу озвучені командою “Лампова наука” за підтримки “Львівської ІТ Школи” таSoftServe.