George Siedel

Основні стратегії та вміння успішного ведення переговорів

Деталі

Ми всі щодня проводимо переговори стосовно наших поточних потреб. На особистому рівні, ми ведемо переговори з друзями, родиною, домовласниками, продавцями авто, роботодавцями і т.д. Переговори, насамперед, це ключ до успіху в бізнесі.

Жоден бізнес не виживе без вигідних контрактів. У рамках компанії, уміння вести переговори можуть сприяти кар’єрному росту. В даному курсі ви дізнаєтесь та спробуєте на практиці чотири кроки успішних переговорів:

 1. Підготуйтесь: сплануйте вашу стратегію переговорів;
 2. Ведіть переговори: застосовуйте ключові тактики для досягнення успіху;
 3. Прийдіть до згоди: установіть контакт;
 4. Дійте та оцінюйте: кінцева гра.
Характеристики
Заклад освіти: Мічиганський університет
Вартість: $49 – з сертифікатом
безкоштовно – без сертифікату
Сертифікат: так (на платній основі)
Тривалість: 7 тижнів
Трудомісткість: 8,5 годин відеолекцій
Мова: англійська
Субтитри українські, російські, англійські

Джордж Сайдел, професор ділового адміністрування та торгівельного права. Він завершив навчання в аспірантурі Мічиганського та Кембриджського університету. Після закінчення юридичного факультету він працював адвокатом у професійній корпорації.

Професор Сайдел був допущений до практики у Верховному суді США, штаті Мічиган, Огайо та Флориді. Він виконує обов’язки у декількох радах директорів та являється заступником декана Стенфордського та Гарвардського університетів, запрошеним науковим співробітником Каліфорнійського університету в Берклі та співпрацівником докторантури в Університеті Сіднея.

Він був обраний запрошеним науковим співпрацівником Вольфсона, коледжу Кембриджського університету. У якості стипендіата програми Фулбрайт у східній Європі, він завідував кафедрою Гуманітарних та суспільних наук. Автор безлічі книжок та статей, професор Сайдел одержав нагороди Мічиганського університету та Академії правових дисциплін.

Він викладає студентські та аспірантські курси в Мічиганському університеті та семінари для бізнес-лідерів по всьому світу. Його масовий відкритий онлайн курс «Успішні переговори» залучив сотні тисяч учнів з усього світу та є одним з найпопулярніших курсів в історії. Професор Сайдел отримав багато нагород за викладання, серед яких Професор року (2014).

Тиждень 1 «Ласкаво просимо до Успішних переговорів!»

 1. Вступ та огляд.

Тиждень 2 «Підготуйся: План вашої стратегії переговорів»

 1. Матеріали курсу;
 2. Чи слід мені вести переговори? Переговори основані на положенні та на інтересі;
 3. Переговори для вирішення суперечок чи для укладання угоди?;
 4. Аналіз переговорів;
 5. Найкраща альтернатива укладанню угоди;
 6. Міжкультурні переговори;
 7. Етичні питання та стандарти;
 8. Представники.

Тиждень 3 «Веди переговори: Застосовуйте ключові тактики для досягнення успіху»

 1. Матеріали курсу;
 2. Ознайомлення з іншою стороною та застосування влади на переговорах;
 3. Психологічні засоби: представлення та підхід «неподільного пирога»;
 4. Якорування, надмірна впевненість та фрейм;
 5. Доступність, ескалація, взаємний обмін, принцип контрасту та перспектива Big Picture.

Тиждень 4 «Прийдіть до згоди: установіть контакт»

 1. Матеріали курсу;
 2. Про договірне право;
 3. Створення контрактів;
 4. Бізнес проти юридичних цілей в укладанні контракту.

Тиждень 5 «Дійте та оцінюйте: кінцева гра»

 1. Матеріали курсу;
 2. Запобігання суперечок;
 3. Концепція альтернативного врегулювання спорів (АВС);
 4. Арбітраж;
 5. Посередництво;
 6. Перегляд виконання контракту та оцінка.

Тиждень 6

 1. Ваше тренування з ведення переговорів;
 2. Матеріали курсу;
 3. Планування переговорів та тактики ведення переговорів;
 4. Психологічні засоби, створення та виконання контракту та підхід «створення більшого пирога».

Тиждень 7

 1. Підсумковий іспит;
 2. Тест.

Для успішного проходження цього курсу та покращення ваших здібностей ведення переговорів вам необхідно дотримуватись трьох наступних етапів:

 1. Переглядати короткі інтерактивні відеоролики (від 5 до 20 хв.), які містять питання до тесту на перевірку ваших знань та умінь ведення переговорів. Відео можна прискорювати або уповільнювати у відповідності до вашого особистого темпу прослуховування. Згідно вашого розкладу, ви можете переглядати відео протягом декількох тижнів.
 2. Перевірте свої здібності ведення переговорів. Ви можете провести переговори з місцевим другом або, в розділі «Обговорення», знайти партнера з іншої частини світу. Виконуючи це завдання вам може стати у пригоді безкоштовний мобільний додаток, який пов’язаний з курсом та містить багато засобів планування переговорів.
 3. Складіть підсумковий іспит. Для успішного завершення даного курсу ви повинні відповісти вірно на 80% питань. Якщо ви отримаєте не достатню кількість балів, екзамен можна складати безліч разів, покращуючи свої знання. Крім того, даний курс дає можливість отримати сертифікат шляхом підтвердження вашої особистості та успішного проходження курсу. Сертифікат підтверджує ваші досягнення та містить логотип Мічиганського університету.

Мобільний додаток для планування переговорів – http://negotiationplanner.com/

У матеріалах кожного тижня курсу окрім відеолекцій ви знайдете корисну інформацію щодо умінь, які ви отримаєте пройшовши даний модуль.

Відеолокції представляють собою монолог викладача Джорджа Сайдела та ілюстрування окремих важливих пунктів шляхом виведення зображення на екран.

Додаткові матеріали: «Переговори заради успіху: основні стратегії та навички», Дж. Сайдел («Negotiating for Success: Essential Strategies and Skills», George J. Siedel, Van Rye Publishing, LLC, 2014)