Deutsche Welle Akademie

Мультимедійная журналістика

Деталі

Ukrainian Media E-School побудована за зразком німецької школи і діє за принципом blended learning – змішане навчання. 20% часу складає аудиторне навчання, а 80% – дистанційне. Навчальна програма передбачає чотири модулі. Кожен модуль починається з триденного очного семінару у Києві, після нього упродовж чотирьох тижнів учасники програми отримують дистанційний інтенсивний online курс з практичними завданнями та контрольними роботами.

Організатори:

Академія Німецької Хвилі – це відома німецька організація, що працює в галузі міжнародного медіа розвитку. Тренери та консультанти Академії працюють над поширенням вільних та незалежних медіа починаючи з 1965 року.

НАМ – це одна з найбільших українських недержавних організацій, яка вже понад 15 років працює в галузі розвитку електронних медіа та покращення умов їх діяльності.

 

Програму курсу розроблено німецькими фахівцями. Викладають на курсі українські тренери: Ілона Фанта, Денис Бігус, Михайло Кольцов.

Теми курсу:

  • мультимедійні платформи: підготовка матеріалів (інструментарій, аудіо, відео, тексти);
  • журналістське розслідування (ефективне дослідження, робота з джерелами інформації, підтвердження інформації з соціальних мереж тощо);
  • журналістика даних (інструменти збору, очищення та аналіз даних, основні засоби візуалізації тощо).

Дати очних модулів:

18-20 травня

15-17 квітня

13-15 травня

18-20 червня

Facebook – https://www.facebook.com/UkrainianMediaESchool