Steve Berkowitz

Lumosity

Деталі

Lumosity – це онлайн сервіс, який складається з ігор для тренування пам’яті, уваги, розумової гнучкості, швидкості обробки даних та розв’язуванні задач. Lumosity являється розробкою Lumos Labs, дослідницької компанії у сфері неврології та тренуванні розумових здібностей, яка розташована в Сан-Франциско, штат Каліфорнія.
Команда вчених та дизайнерів працюють разом задля створення якісного продукту, комбінуючи різноманітні дисципліни. Тренування когнітивних навичок є відносно новою сферою дослідження, саме тому команда Lumosity співпрацює з незалежними вченими, з більше ніж 40 університетів, для поглиблення розуміння людської пізнавальної здібності.
Згідно з дослідженнями Стенфордського університету разом з Lumos Labs, тренажер Lumosity допомагає хворим пацієнтам під час профілактики та лікуванні раку, синдрому Тернера, слабоумства та інших хвороб. Програма спроектована по типу персонального тренера, пропонуючи широкий ряд різноманітних ігор, спрямованих на тренування різних умінь, таких як пам’ять і увага. Як тренер, Lumosity адаптується до рівня ваших можливостей і пропонує щоденну програму тренувань, яка складається з трьох міні-ігор. Досягаючи успіхів у певному виді діяльності, складність завдань поступово підвищується.

Характеристики
Вартість: безкоштовна версія; платна версія – $11.95/місяць; $59.95/рік; $89.95 за 2 роки; $299.95 безлімітна версія; група до 5 учасників – $99.95/рік
Сумісність: Android, iOS
Мова: англійська

Ми працюємо з більш ніж 100 дослідників з усього світу, багато яким ми даємо вільний доступ до наших інструментів навчання мозку – допомагаючи їм досліджувати нові царини людського пізнання.

Від нейробіології візуального мистецтва, ми об’єднуємо безліч різних дисциплін, щоб створити нашу програму навчання зачеплення мозку – створення когнітивних досліджень доступні кожному.

Зареєструвавшись, користувачеві одразу пропонується пройти 3 гри, направлені на розвиток різних навичок, таких як швидкість, пам’ять і увага. Перед проходженням кожної міні-гри, вас ознайомлюють з її правилами та надають можливість спробувати зіграти, щоб розуміти поставлені задачі.

Всього на сайті ви побачите 3 активних вкладки.

«На головну», де знаходиться календар, який демонструє вашу щоденну активність та показник Lumosity (LPI), осягнення в кожному виді діяльності. LPI – це стандартизована шкала, підрахована згідно проходження всіх ігор. LPI допомагає вам порівняти ваші сильні та слабкі сторони у різних когнітивних навичках. Також тут можна розпочати тренування. Для досягнення позитивних результатів ви повинні приділяти тренуванням 10-15 хвилин щодня.

Розділ «Ваша статистика» демонструє більш розгорнуту інформацію ваших досягнень, включаючи:

  • бали Lumosity, міра ваших успіхів у тренуваннях;
  • найвищі покажчики LPI, наприклад, пам’ять і швидкість;
  • історію тренувань, LPI за останні 4 тижні;
  • тенденцію вашого настрою, як ви почуваєтесь переважну кількість часу;
  • тенденцію сну, кількість годин вашого сну.

Останні два пункти ви указуєте самостійно перед початком тренувань, а статистика демонструє середній покажчик.

lum3

Підрозділ «Історія тренувань» доступна користувачам платної версії. З її допомогою можна більш ретельно відслідковувати ваш прогрес, ідентифікувати сильні та слабкі сторони, отримати детальний аналіз проходження ігор за весь час, зрозуміти які когнітивні навички ви тренуєте частіше за все, відслідковувати вашу активність та тренуватись регулярно щотижня.

Підрозділ «Ваш результат порівняно з іншими» також є доступним тільки в платній версії, він показує:

  • ваше розташування серед інших користувачів;
  • в якому виді когнітивної діяльності ви переважаєте;
  • ваші результати у різних вікових групах; можливість встановлення майбутніх цілей.

Розділ «Ігри» пропонує вам різноманітні міні-ігри, серед яких 9 на тренування швидкості, 15 – пам’яті, 12 – уваги, 10 – гнучкості, 8 – розв’язування задач. Для користувачів безкоштовної версії доступні лише 3 гри, за різними напрямками тренувань. Кожного дня вони змінюються.

Користувачі платної версії мають доступ до всіх ігор щодня. Наприклад, «Потік», гра на тренування гнучкості розуму, пропонує завдання на перемикання уваги. Перед вами листочки оранжевого та зеленого кольору, які рухаються у певному напрямку (вгору, вниз, вліво чи вправо). Тривалість гри складає 1 хвилину.

brain-apps-1920x1086

Ви повинні звертати увагу на колір, якщо листочки оранжеві, то ви, за допомогою стрілочок на клавіатурі, повинні указати напрямок, в якому вони рухаються, а якщо зелені – то напрямок, куди вони указують. Наприкінці гри ви можете бачити кількість набраних вами балів.

Мобільний додаток Lumosity є дуже зручним, адже він дає можливість тренуватись будь-де. Ви можете установити нагадування, що дозволить вам завжди пам’ятати про необхідність регулярних тренувань.

facebook – www.facebook.com/Lumosity/?fref=ts.

Ігри направлені на розвиток різних навичок, таких як швидкість, пам’ять і увага.