Артём Логинов

Lingualeo

Деталі

Lingualeo – інтерактивний веб-сервіс для вивчення англійської мови в ігровій формі. Серед секретів успішного вивчення іноземної мови за методикою Lingualeo є:

 • Розуміння мети навчання;
 • Задоволення від регулярних занять;
 • Робота з живою мовою;
 • Наслідування вимову носіїв мови;
 • Доведення умінь до автоматизму за рахунок використання зорової, слухової та моторної пам’яті.

Під час навчання користувача супроводжує Левеня Лео. За корисні дії, тренування, активність та платну підписку користувач отримує ігрову валюту – фрикадельки, які Лео з’їдає за додавання нових слів або фраз в особистий словник.

Регулярно харчуючись, Лео підвищує свій рівень і робить доступними нові вправи. Платна підписка дає необмежений запас фрикадельок. Користуючись додатком безкоштовно, іноді треба зачекати, щоб вправи або тренування стали доступними, так як існує певний ліміт на день.

Характеристики
Вартість: безкоштовна версія; платна версія – 330 грн/рік;
Тип: веб-ресурс lingualeo.com; додаток
Сумісність: Android, iOS, WindowsPhone
Мова: російська

Можливість отримати персональну програму навчання, індивідуальні рекомендації з навчання , в залежності від твоїх навичок, цілей і інтересів.

Після реєстрації першим кроком є проходження тесту на знання мови, для того щоб виявити що ви вже знаєте, а що необхідно вивчити. Кожен отримує індивідуальну програму навчання, згідно з результатами тесту та в залежності від навиків, цілей та особистих інтересів.

Потім вам пропонується заповнити інформацію про себе: «Розкажи про себе» (займає 2 хв.), де ви указуєте скільки часу ви плануєте займатись на день, як ви оцінюєте свій рівень володіння мовою, ваші інтереси та ін.. «Визнач свій словарний запас» (5 хв.), де обираючи слова, які ви знаєте, приблизно буде оцінений ваш поточний запас слів. «Визнач свій рівень граматики» (7хв.), де, виконавши певні завдання, ви дізнаєтесь свій рівень (початковий, середній чи просунутий). Також треба обрати вашу мету навчання, з гідно з якою будуть формуватись завдання.

Виконуючи індивідуальний план навчання, ви можете відслідковувати свій прогрес, від сприйняття мови на слух до росту словникового запасу чи кількості граматичних помилок, у своєму особистому кабінеті. Доступні тренування граматики та вимови, ігри, особистий словник з асоціаціями.

lingualeo general

 

Lingualeo пропонує вивчати мову на цікавих користувачеві матеріалах: аудіокнигах, піснях, відеозаписах чи текстах, які розміщені у відкритих джерелах чи завантажені іншими користувачами. Тому невідомі слова або слова, які ви бажаєте опрацювати, можна додати в особистий словник і виконувати вправи з їх використанням.

Цей сервіс дозволяє вам продовжувати навчання будь-де: дома, на роботі чи в дорозі, адже Lingualeo працює в Інтернеті, на смартфонах та планшетах.

Додаток Lingualeo виступає, переважно, в якості тренажеру для проходження різноманітних завдань. Більш широкий спектр опцій доступний на веб ресурсі.

На головній сторінці ви можете побачити наступне:

 • «Завдання» – розділ або стрічка новин, де ви отримуватимете щоденні рекомендації для вивчення. «Завдання на сьогодні» включають в себе різноманітні тренування, перегляд відео, граматичні правила та вправи. Підрозділ «Мій прогрес» демонструє ваші успіхи за певний період часу (сьогодні, 7, 10, 30, 100 днів).
 • «Джунглі» – це бібліотека з великою кількістю цікавого навчального матеріалу, де ви можете знайти відео, аудіо та тексти для вивчення, розподілені за категоріями. Переглядаючи відео, наприклад, ви можете додавати до свого словника незнайомі слова зі субтитрів, натиснувши на них. Такі підрозділи як «Найкраще», «Всі матеріали», «Вивчається», «Вивчено», «Обране», «Додане мною», допоможуть вам організувати ваше навчання.

1451749468_lingualeo-4

 • «Курси» – це каталог переважно платних курсів за різними темами (Для, спілкування, Для роботи, Для захоплень, та ін.). Курси є орієнтованими на різні рівні володіння мовою і включають в себе інтерактивний матеріал для вивчення певної теми.
 • «Словник»- це «сховище» ваших слів. «Мій словник» містить перелік всіх слів, які ви вивчаєте. Також можна додавати будь-які слова за вашим бажанням, а потім відправляти їх на тренування. Кожне слово можна прослухати, подивитись переклад, картинку з ним, пов’язані слова та додати свої власні асоціації Підрозділ «Набір слів» містить підібрані для вашого рівня групи слів за категоріями та темами. Наприклад, в категорії «Природа та екологія» ви зможете обрати слова за темою «Ягоди», «Квіти», «Птахи» та ін.. Підрозділ «Мої слова» систематизує всі ваші слова наступним чином: «Мій словник», «Слова з джунглів», «Слова з Інтернету», та перелік груп, обраних в підрозділі «Набір слів». Передбачена опція створення власного набору слів.
 • «Граматика» – граматичні правила, згруповані за темами, які запропоновані згідно з результатами вашого тесту. Виконуючи завдання, ви повинні скласти речення використовуючи указаний час, наприклад, і чим менше ви зробите помилок, тим більше отримаєте балів досвіду.
 • «Тренування» – розділ в якому ви можете знайти перелік всіх видів тренувань для вивчення слів, та таймер часу, який показує коли ви повинні пройти наступне тренування. Одним з інтерактивних тренувань є Лео-спринт. Це тренування дозволяє вивчати слова з високою ефективністю: увімкнені лічильники часу та нарахованих балів, а також енергійний музичний супровід перетворюють нудне заучування слів на динамічну гру. Перед вами з’являється слово та його переклад, і ви повинні вирішити правильний це переклад чи ні, натиснувши «вірно» або «невірно». Лео-спринт добре вирішує проблему з мотивацією – після завершення тренування у користувача виникає бажання побити власний рекорд або взяти матч-реванш у разі невдалої спроби. Також є наступні тренування: «Слово – переклад», «Переклад – слово», «Конструктор слів», «Конструктор фраз», «Словарні картки». Для доступу до «Кросворду» та «Аудіювання» необхідно мати Золотий статус.
 • «Друзі» – розділ в якому ви бачите свої досягнення та список ваших друзів. Таблиця результатів демонструє успіхи всіх друзів та ім’я лідера, статус якого є найвищим. Друзів можна знайти у підрозділі «Пошук друзів», де ви бачите перелік користувачів, їх ім’я, вік, країну проживання та рівень володіння мовою. Також ви можете увімкнути фільтр пошуку, щоб знайти людей за певною категорією.

Платна версія «Золотий статус» надає ще більше можливостей для вивчення мови. Ви зможете мати повний доступ до «Журналу навчання», де можна чітко бачити свій прогрес у вивченні мови за кожним навиком та зрозуміти, де слід прикласти більше зусиль. З отриманням Золотого статусу, стануть доступними граматичні курси, тренування «Кросворд» та «Аудіювання». Всі ці привілеї будуть доступними і на мобільному додатку Lingualeo.

Блог – http://corp.lingualeo.com/ru/.
ВКонтакте – http://vk.com/lingualeo.
Facebook – https://www.facebook.com/Lingualeo.
Twitter – https://twitter.com/LinguaLeoRus.

Все материалы – http://lingualeo.com/ru/jungle?isNew=0&levelMin=1&levelMax=7&entry=all&sortBy=fresh&sortDir=desc&userLang=ru&srt=0.