Fit Brains

Fit Brains

Деталі

Fit Brains – це передова програма для тренування пам’яті, концентрації, швидкості, логіки, зорового сприйняття та мови, створена компанією Rosetta Stone. Продукти цієї ведучої компанії використовують школи, підприємницькі та державні організації, та мільйони фізичних осіб по всьому світу.

Система Fit Brains автоматично адаптується до кожного користувача, пропонуючи індивідуальні тренування за відповідними рівнями для кожної ділянки мозку. Більше 10 мільйонів користувачів тренуються з Fit Brains на своїх комп’ютерах, смартфонах та планшетах.

Разом з Fit Brains рівень вашої мозкової активності підвищиться виконуючи легкі та приємні вправи лише кілька хвилин на день. Цілеспрямовано ви виконуєте завдання, чи просто зайшли пограти в декілька ігор, ваш мозок завжди буде в тонусі. Складність ігор зростає з тим як ви вдосконалюєте набуті навички.

Стимулювання мозку створює нові нейронні шляхи та зв’язки, які можуть бути використані в якості «мозкового ощадного рахунку», який дозволяє скористатись його привілеями пізніше. Різноманітність та складність стимулювання, яке отримує ваш мозок , має значний вплив на його здоров’я.

У повсякденному житті ми покладаємось на нашу пам’ять, коли запам’ятовуємо короткотривалі або довготривалі елементи. Серед них: здатність впізнавати обличчя людей, пам’ятати список необхідних покупок, планування зустрічей та ін. Все це є складовими звичайної системи пам’яті, яку також можна стимулювати та тренувати за допомогою Fit Brains.

Характеристики
Вартість: безкоштовна пробна версія; платна версія – $9.99/місяць; $49.99/рік; $74.99/2 роки; 159.99 $299.95 безлімітна версія;
Сумісність: Android, iOS, Windows
Мова: англійська

Пол Девід Нуссбаум – американський клінічний нейропсихолог.

Барбара Бредлі Хеджерті – постійний репортер NPR.

Програма Fit Мізки пропонує збалансовану когнітивну стимуляцію через 6 основних областей мозку, в тому числі: Focus, пам’ять, швидкість, логіки, Visual і мови. Система автоматично адаптується до кожного користувача, щоб запропонувати персоналізований навчання на відповідних рівнях для кожної області мозку, і базується на міцній основі когнітивних даних з більш ніж 300 мільйонів навчальних сесій мозку завершена. Fit Мізки має більш ніж 10 мільйонів користувачів в різних платформах, включаючи персональні комп’ютери, смартфони, і планшети. Fit Мізки займає перше місце – 1 додаток освіти в більш ніж 90 країнах із середнім рейтингом 4,5 з 5 зірок по всьому світу.

Щоденна програма тренування формується автоматично і включає в себе три завдання на певний вид розумової діяльності, наприклад, пам’ять, швидкість, зорове сприйняття. По завершенні тренування, з’являється кількість одержаних балів та пропозиція, для користувачів безкоштовної версії, зачекати до наступного дня або активувати одну з платних версій та продовжити тренування.

Сервіс Fit Brains пропонує легку реєстрацію, під час якої, окрім стандартних пунктів, пропонується заповнити дані щодо статі, віку та освіти користувача. Ці додаткові дані використовуються для порівняння вашого прогресу з результатами інших користувачів певної статі або віку.

Після цього пропонується встановити нагадування, які допоможуть завжди пам’ятати про наступне тренування. Розробники Fit Brains пропонують проходити щонайменш одне тренування в день, 4 дні на тиждень. Незважаючи на обмеження, у розділі «Ігри» можна пройти ігри з відкритим доступом. Вони підрозділяються за сферами дії:

  • Нові ігри – перелік ігор, які нещодавно з’явилися;
  • Пам’ять – 9 ігор, 4 з них у вільному доступі. Наприклад, у грі «Список покупок» необхідно запам’ятати список товарів та вибрати з представлених найменувань ті, які треба придбати. Цей вид діяльності спрямований на покращення здатності згадувати інформацію, що є корисним у щоденних ситуаціях, наприклад, на роботі або в магазині. В кожній грі є опція вибору рівня складності (початковий, середній, підвищеної складності). Граючи вперше, ви починаєте з початкового рівня та, набравши певну кількість балів, отримуєте доступ до іншого рівня.
  • Концентрація – 9 ігор, 3 з них у вільному доступі. Наприклад, у грі «Знайди пару» треба перегортати картки з різноманітними зображеннями та знайти одну чи більше відповідних пар. Ця гра допомагає покращити загальну реакцію швидкості та здатність концентруватись, що допоможе вам класифікувати складну інформацію у повсякденному житті.
  • Швидкість – 9 ігор, 3 з них у вільному доступі. Наприклад, у грі «Сортування на швидкість» треба сортувати предмети в праву або в ліву колонку, натискаючи на відповідні стрілочки, якомога швидше. Ця гра сприяє підвищенню швидкості розумової обробки даних, дозволяючи думати швидше та виконувати мультизадачну роботу ефективніше.
  • Логіка – 10 ігор, 1 з них у вільному доступі. Наприклад, у грі «Ідеальна система» необхідно на час обирати елемент, якого не стає. Гра покращує логіку та мислення, зміцнюючи здатність бачити необхідні частини у межах великої кількості складної інформації.
  • Зорове сприйняття – 8 ігор з яких 1 у вільному доступі. Наприклад, у грі «Стопка дисків» необхідно на час обрати вид зверху предмета, дивлячись на його вид збоку. Дана гра допомагає покращити просторове мислення, що, в свою чергу, покращує візуалізаційні навички, які задіяні як у творчих здібностях, так і у розв’язуванні проблем і задач.
  • Мова – 8 ігор, 2 з них у вільному доступі. Наприклад, у грі «Від А до Z» треба написати будь-яке слово на кожну з 26 букв алфавіту. Гра допоможе швидше вимовляти слова, що є важливим елементом спілкування.

У розділі «Досягнуті результати» надається інформація щодо ваших успіхів, включаючи показник Fit Brains, кількість отриманих балів за проходження щоденного тренування; показники кожного виду діяльності; перелік днів активного тренування. Тля того щоб побачити найкращі результати, тренуйтесь щодня та вдосконалюйте види діяльності з найнижчими показниками.

 

facebook – https://www.facebook.com/FitBrainsCommunity.

twitter – https://twitter.com/fitbrains.

50 ефектних ігр та 360 навчальних занять.