BrainBasket Foundation

BrainBasket

Деталі

Україна має величезний потенціал стати світовим лідером у сфері інформаційних технологій. Ця галузь сьогодні є однією з небагатьох, які продовжують рости і розвиватися, незважаючи на непросту ситуацію в країні. Саме тому все більше і більше українців намагаються перепрофілюватися в IТ.

Тому в квітні 2014 року ініціативною групою провідних українських ІТ-компаній за участі представників Міністерства економіки України та КМДА було прийнято рішення про створення Фонду BrainBasket, який буде займатись розвитком освітнього ринку в ІТ-галузі та зможе дати поштовх освітній екосистемі.

Україна має унікальний шанс використати ІТ індустрію як локомотив економічного розвитку та стати так званим “джерелом талантів” для Європи.

Додаткові 100 000 айтішників отримають роботу в міжнародних ІТ компаніях, що забезпечить близько 10 млрд. дол. експортних надходжень.

Створення робочих місць в ІТ-галузі дозволяє формувати справжній середній клас, що стане рушійною силою економічного зростання.

 

 

Характеристики
Заклади освіти: освітні заклади
Вартість: безкоштовно
Мова: українська, російська

Менторська програма – це програма, що об’єднує ІТ-спеціаліств та усіх, хто хоче потрапити до ІТ галузі. Ми впевнені, що найкраще пояснити суть професії може лише той, хто цим живе та займається, тому ми хочемо формувати менторські групи, які будуть об’єднувати спеціалістів подібного профілю.

Наприклад, якщо бухгалтер захоче змінити професію та піти вчитись на тестувальника ПЗ, то найбільш корисні поради йому зможе надати саме тестувальник з досвідом. Приєднуйтесь до менторської програми та робіть свій внесок в розвиток ІТ-освіти вже сьогодні!

Програми для дітей. Гра допомагає дитині, з одного боку, засвоїти базові навички програмування, з іншого – закласти основи логіки, критичного мислення, навчити послідовності дій.

Навчальні програми від кращих світових технологічних університетів.

Blended learning: навчання у форматі онлайн+офлайн.

Практичні заняття під супровідом досвідчених менторів.

Створення навчальних центрів на базі 100 бібліотек по всій Україні.

Facebook – https://www.facebook.com/brainbasketfoundation/?fref=ts.