Жителі ОРДЛО поскаржилися на не визнані дипломи і безробіття

Жителі скаржаться спостерігачам ОБСЄ на брак робочих місць і отримані дипломи про закінчення вузів і технікумів, які зараз ніде не визнаються. Про це розповідає Ліга.


Жителі окупованих територій заявили спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, що більшу заклопотаність у них викликає високий рівень безробіття, отримання атестатів і дипломів, які ніде не визнаються.

У селі Криничне Донецької області і селі Катеринівка, яке знаходиться в 19 км на південний схід від Луганська, жителі висловили спостерігачам СММ свою стурбованість щодо освіти своїх дітей, оскільки дипломи, отримані на непідконтрольних Україні територіях, ніде не визнаються.

За інформацією ЛІГА.net, в Стаханові випускники медучилища отримали дипломи терористичної організації ЛНР.

“Спочатку нам взагалі обіцяли українські дипломи, потім російські, а по закінченню видали так звані місцеві дипломи”, – зазначила місцева жителька Олена.

В окупованому Луганську деякі студенти намагаються одночасно вчитися в українському вузі і місцевому.

“Дистанційно хочу закінчити український вуз, оскільки на диплом ЛНР особливо не розраховую”, – зазначив студент одного з вуза Костянтин.

Бойовики в окупованих містах Донбасу – Донецьку і Луганську встановили пам’ятники, за словами місцевих жителів, “спеціально для промивання мізків”.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар