Як технологія відеозв’язку вирішує на практиці проблеми освіти

Девід Блейк, генеральний директор Degreed, вважає, що сьогодні технології масового навчання впевнено перетворюються на реальні інструменти для пошуку місця на ринку праці. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


Мабуть, найприкрішою звісткою цього року для студентів стала наступна новина: більшість роботодавців вже не зовсім впевнені в тому, що коледжі та університети добре готують студентів до робочої сфери життя. Колосальний розрив між тим, що вивчають студенти, і тим, що від кандидатів вимагають роботодавці, привів деяких учнів, які вже вносять непомірну плату за навчання, викласти ще більше грошей на додаткові програми, спрямованих саме на отримання професійних навичок.

Давайте спробуємо розібратися, чи можуть МВОК допомогти студентам усунути цей розрив?

Цікаву думку з цього приводу висловлює Марсі Пауелл, глобальний директор Polycom з освіти та підготовки кадрів. Вона припускає, що відео формат, який використовують більшість масових онлайн-курсів, може допомогти студентам розвинути знання та навички, використовуючи відеозв’язок, який все частіше вживається як комунікаційна стратегія в бізнесі.

Згідно статті в журналі Techday, Пауелл вважає, що відеоконференція забезпечує необхідний зв’язок між освітою та трудовою сферою діяльності. Вона включає в себе і навчання (як використовувати технологію конференцзв’язку для спілкування та роботи в географічно розподілених командах), і забезпечення студентам доступу до експертів у предметній області. У зв’язку з цим, експерт в галузі освітніх технологій і телекомунікацій заявила:

“Відтепер у Вас є під рукою весь контент і предметні експерти, які полегшать студентам перехід до трудової сфери життя. Саме ця технологія є необхідним зв’язком між середньою і вищою освітою та бізнесом, який створює кар’єрний шлях”.

Багато людей вже використовують Масові Відкриті Онлайн Курси, щоб набути знання та навички, які, як вони сподіваються, приведуть їх до нової роботи чи кар’єри, але я вперше побачив, що вивчення використання технології МВОК може також надати й цінні професійні навички. Ця методика являє собою нестандартний підхід до роздумів про курси, який приведе до нових ідей про те, як поліпшити навички та знання студентів, щоб вони могли конкурувати на ринку праці.

Крім вищевикладеного, яким ще чином МВОК могли б допомогти студентам краще підготуватися до вступу в трудову сферу діяльності?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар