Як Pokémon GO щодня мотивує рухатися мільйони дітей

Education News вводить в курс справи людей, які досі в танку та не чули про нову захопливу іграшку, яка підкорила людство.


Нова гра для смартфонів  Pokémon GO змусила дітей нарешті вийти на вулицю. Минулої неділі десятки мільйонів молодих людей завантажили гру на свої мобільні пристрої. Завдяки використанню технологічних карт та місцевих знайомих орієнтирів додаток втілює в життя дитячі фантазії, ніби мультиплікаційні створіння потрапили в реальний світ і бігають по житлових районах, парках й інших людних місцях.

Делл Антонія написала у The New York Times, що вона спробувала PokémonGo зі своїм 10-річним сином та зрозуміла, що гра спонукає рухатись. Гравцям потрібно вийти на вулицю, якщо вони хочуть спіймати японських персонажів.

“Мій 18-річний син зі своїми друзями проїздили на велосипеді та пройшли пішки більше 25 міль за два дні під дощем та палючим сонцем”, доповіла Лайза Ромео, мати двух дітей, що живе у Сідар Гров, Нью-Джерсі.

Житель міста Сейлем, Массачусетс, розповів, що його 11-річний син пройшов 30 міль за три дні під час їхньої відпустки у Мені.

Pokemon_GO_is_Everywhere_3

Ще одна позитивна властивість гри полягає в тому, що діти залучають до гри своїх братів, систер та батьків, що може інколи призводити до цікавих несподіваних зустрічей зі знайомими людьми на Покестопах.

Директор по маркетингу у Yext (платформа управляння даними місцезнаходження) Джеффри Рор, двічі батько, вважає, що ця гра − те, що потрібно сучасному соціуму: дивовижне використання смартфонів у якості інструменту для фізичної активності та живого спілкування − цікаво та прекрасно.

Зазвичай американські діти проводять більше часу біля екранів, ніж у школі. Так само, як і їхні батьки. Останні дослідження виявили: 70% молодих людей віком до 18 років повідомили, що їхні бітьки проводять забагато часу зі своїми мобільними пристроями.

“Я з побоювання ставлюся до думок, що поширення технологій − це протиотрута до проблем, викликаних зловживанням технологіями,” сказав Річард Фрід, психолог та автор книги “Високотехнологічна Дитина: Відроджуємо дитинство у Цифровому Віці”.

В минулому такі іграшки як система Wii рекламувалася як потенціальна система для згуртовування сімей та викликання активності у дітей, але цього не трапилось, додав Фрід.

Частиною компанії Pokémon володіють Nintendo and Niantic Inc., один із засновників Google та Alphabet Inc.

Pokemon_GO_is_Everywhere_2

На цей час користувачі Pokémon GO проводять більше часу у додатку, ніж користувачі Messenger, WhatsApp, Snapchat, та Instagram. Акції компанії Nintendo піднялися на 25% в понеділок на торгах у Токіо.

Але у гри з’явилися деякі проблеми. Підліток з Вайомингу під час користування додатком знайшов труп людини, а озброєні грабіжники заманили 8 гравців до себе за допомогою одного з Покестопів. Ці події вимусили управляння поліції в місті Офаллон, Міссурі розклеїти таке повідомлення:

“Багато хто знає про  Pokémon GO, для тих, хто не в курсі, це гра з картами, де вам потрібно знайти й зібрати Покемонів на різних локаціях. Якщо ви використовуєте цей додаток або маєте дітей, що грають, будь ласка будьте обережні, коли повідомляєте незнайомцям своє майбутнє місцезнаходження”.

Ці інциденти спонукнули Niantic випустити попередження для усіх користувачів бути пильними, залишатися поряд зі своїми друзями, щоб бути у безпеці, написала Марі Ламагна у MarketWatch.

Гра має як позитивні так і негативні сторони, − вона дійсно привертає дітей до фізичної активності, але не відволікає від екрану. Також відеогра за допомогою GPS відслідковує місцезнаходження учасників, тож гравців завжди можна знайти біля Покумону або Покестопу.

Журналіст Romper Кимберли Ричардс вважає, що додаток відволікає користувача від того, що відбувається навколо нього.

Pokemon_GO_is_Everywhere_1

У статті у Buzzfeed пояснюється, що Pokémon GO збирає усі дані про місцезнаходження гравця: скільки часу він провів у якомусь місці, хто був поряд з ним і т.д.. Також гра має доступ до сховища даних, контактів, мережі. У статті з USA Today відмітили, що зареєстрований у свій Google акаунт користувач, відкриває додатку доступ й до усіх даних на Google Account, про що відразу повідомляється.

Шенен Янгер у ChicagoNow пише, що творці додатку, що він “помилково” просить повний доступ до кабінету у Google. Pokémon GO потребує тільки основних даних з профайлу Google.

Користувачі повинні досягти віку 13 років або мати батьківський дозвіл на завантаження гри.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар