Від онлайн-навчання до дистанційної практики

Лабораторія соціальних інновацій “Dynamics & Structures, Lab.” – інтернет-платформа, що поєднує можливості технічної онлайн-освіти та аутсорсинга. Dystlab працює над створенням системи, яка б забезпечила повний життєвий цикл кар’єри та становлення інженерних кадрів.


Можливо не лише навчатися онлайн, а й отримувати практичний досвід дистанційно, – впевнені фахівці Dystlab, які запропонували дистанційне стажування для інженерів.

Досі платформа Dystlab Education була осередком онлайн-навчання фахівців інженерної галузі. Викладачами (тьюторами) проекту виступають досвідчені професіонали, які встигли накопичити низку реальніх кейсів. На них і пропонують практикуватися стажерам. Адже відомо, що студентам та випускникам доволі складно працевлаштуватися без досвіду роботи у відповідній сфері.

Передбачається, що в результаті дистанційної практики молоді фахівці матимуть більш чітке усвідомлення своїх функцій на певній посаді, отримають можливість відпрацювати свої професійні навички на реальних об’єктах та зберуть переконливе портфоліо виконаних проектів.

Стажування покликане змоделювати випробувальний термін роботи в компанії: стажери отримують технічне завдання із визначеним терміном виконання. Ментор напрямку перевіряє та корегує роботу практикантів.

Наразі відкрито перший напрямок стажування для проектантів – Civil Engineering. Наступні напрямки буде визначено за результатами опитування.
Участь у стажуванні в Dystlab Job безкоштовна та доступна всім бажаючим – варто лише подати відповідну заявку на сайті.

“Ми прагнемо допомогти молодим фахівцям досягти певного рівня та професійно реалізуватись, – ділиться думками співзасновник Dystlab та координатор стажувань Марія Нікіцька. – Потроху нам це вдається. Та технічна сфера така велика, що незважаючи на кількість зробленого, ми ще на самому початку цього шляху.”

Коментарів немає.

Залиште свій коментар