University of the People запускає акредитовану та безкоштовну (майже) ступінь MBA

Сайт NewsChannel 10 розповів про реліз однієї з найбільш економічно ефективної в світі програми МВА у надзвичайно доступному онлайн-форматі. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


Ця програма МВА є останнім доповненням до програм бакалавра в галузі ділового адміністрування та комп’ютерних наук, акредитованих Національною комісією з дистанційної освіти.

Університет прийматиме абітурієнтів, які бажають отримати MBA ступінь вже у вересні 2016 року. Академічний рік буде складається з п’яти 9-тижневих семестрів, таким чином, студенти можуть подати заяву та розпочати заняття в будь-який з цих термінів. Навчальна комісія набиратиме до 100 претендентів на перший семестр, але поступово буде розширювати свою програму. Приємна новина: немає жодної сплати за навчання або підручники. Кінцева вартість дорівнює $200 за кожен курс (отже, здобуття наукового ступеню коштуватиме всього $2,400).

“Університет людей показав світу, що ступінь акредитованого бакалавра може бути доступною і високоякісною. Тепер ми хочемо зробити те ж саме зі ступенем МВА. Ми зрозуміли, що для багатьох студентів одного ступеню бакалавра недостатньо, тому існує великий попит на ринку праці для кандидатів МВА”, – говорить президент Шаї Решеф.

“Ціна за курс MBA на сьогоднішній день така висока, що багато кваліфікованих спеціалістів просто не можуть собі цього дозволити. UoPeople був створений для того, щоб відкрити шлях до вищої освіти і дати можливість тим, хто її не має. Запуск найбільш економічно ефективної в світі програми МВА був реальним прогресом для університету, і я сподіваюся, що ми станемо гідним прикладом для наслідування. Це велика можливість як для університету, так і для учнів, які дійсно цього заслуговують”.

Доктор Рассел С. Вінер, професор маркетингу в Школі бізнесу Стерна Нью-Йоркського університету, є деканом ділового адміністрування UoPeople та керівником нової МВА програми. Він особисто сприяв створенню курсу даної програми.

“Я дуже пишаюся тим, що стою на чолі команди з розвитку цієї новаторської МВА програми протягом останніх кількох років. Це було б неможливо без дивовижної роботи таких добровольців, як доктор Габріель Haвавіні з INSEAD та Вортонської школи бізнесу Університету Пенсільванії, Стефан Чамберз з Оксфордської школи бізнесу, доктора Алекса Тужиліна зі школи бізнесу Стерна Нью-Йоркського університету, які внесли свій вклад в рівень світового стандарту цієї захоплюючої MBA програми”, – говорить Вінер.

Додамо, що Університет людей в даний час налічує понад 3000 студентів з 180 країн світу, що навчаються за програмами ділового адміністрування та комп’ютерних наук. За даними університету, очікується, що це число подвоїться в наступному році, і продовжуватиме зростати в наступні роки. Це пояснюється використанням технологій відкритого доступу, відкритих освітніх ресурсів і допомоги 4000 добровольців з кращих університетів.

Президентська рада під головуванням президента Нью-Йоркського університету Джона Секстона включає в себе проректора Оксфордського університету сера Коліна Лукаса, колишнього заступника міністра освіти США Марту Кантер, ректора Каліфорнійського університету в Берклі Ніколаса Діркса, лауреата Нобелівської премії Торстена Н. Візеля та інших.

Про University of the People

Університет людей є першим в світі некомерційним, безкоштовним, акредитованим вищим навчальним закладом, присвяченим відкриттю доступу до вищої освіти по усьому світу. Використання технологій відкритого доступу, відкритих освітніх ресурсів, навчання в тимчасовій мережі, а також допомога академічних добровольців дає змогу забезпечити доступ до навчання в вищих учбових закладах кваліфікованим випускникам середньої школи, незважаючи на їх фінансові, географічні, соціальні або особисті обмеження.

Заснований в 2009 році, University of the People є університетом-партнером Юридичної школи досліджень Єльського університету, Нью-Йоркського університету, компанії Microsoft, програм сертифікації, наставництва, стажування та працевлаштування, Hewlett-Packard, програм стипендії і стажування для жінок і т.д. Університет приймає студентів з 180 країн світу і підтримується мережею з більш ніж 4000 волонтерами.

Заклад отримав широку підтримку вчених з провідних університетів по усьому світу. Університет людей підтримують Фонд Білла Гейтса, корпорація Карнегі, Hewlett Foundation, Fondation Hoffmann і такі компанії, як HP, Google, Microsoft, Intel, Western Union, Estee Lauder тощо.

University_of_the_People_Starts_MBA_2

Про Шаї Решефа, президента University of the People

Президент і засновник Університету людей Шаї Решеф є підприємцем з освіти з більш ніж 25-річним досвідом роботи на міжнародному ринку освіти. Він отримав широке визнання за свою роботу з University of the People, в тому числі він названий одним з 100 найбільш творчих людей Fast Company в бізнесі, обраний OneWorld в якості одного із “People of 2009”, удостоєний стипендії Ашока; приєднався до UN-GAID в якості радника високого рівня, отримав членство в Clinton Global Initiative та стипендію RSA.

Також Решеф був обраний The Huffington Post в якості інноватора в галузі освіти, висунутий журналом Wired як один з 50 людей, що змінюють світ і обраний журналом Foreign Policy як мислитель високого рівня. Нещодавно він також був удостоєний премії інноваційної філантропії князем Монако Альбертом II. До заснування Університету людей, Решеф очолював KIT e-learning, перший онлайн-університет в Європі. Його виступ на TED, що носить назву “Ступінь коледжу за ультра-низькою ціною” переглянули понад 2,5 мільйона чоловік.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар