Український та канадський університети обмінюватимуться студентами

Угоду про обмін студентами підписали Український католицький університет та Університет МакЮена, що в Едмонтоні, ( штат Альберта, Канада). Відповідно до Угоди, учасниками програми обміну впродовж академічного року можуть стати двоє студентів від кожної сторони. Повідомляє expres.ua.


Серед вимог до кандидатів – бути студентом другого і вище курсів, відповідний рівень англійської мови (TOEFL, IELTS). Кредити, які студент отримає під час навчання в гостьовому закладі, будуть зараховані.

Меморандум визначає співпрацю закладів у таких сферах, як обмін науковими дослідниками, викладачами та студентами, можливості навчання викладацького та адміністративного складу, спільні дослідницькі гранти.

“В Університеті McEwan цікавими є програми дистанційного навчання, зокрема, підготовки медичних сестер психіатричного спрямування”, – поділився виконавчий директор Інституту психічного здоров’я УКУ Віталій Климчук.

Ще один потенційний напрям для співпраці між університетами – розбудова центру підтримки студентів із особливими потребами, повідомляє УКУ.

Університет МакЮена розташований в місті Едмонтон (провінція Альберта) є державним вищим навчальним закладом. Університет відомий завдяки якісним навчальним програмам, студентоорієнтованим підходом до навчального процесу. Заснований у 1971 році, сьогодні в Університеті МакЮена навчається близько 19 тис. студентів на 65 навчальних програмах.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар