Твоя професія майбутнього. Тест Eduget.

Пройдіть розважальний тест від НВ та дізнайтеся, яка професія чекає на вас у майбутньому.


«Кібердвірник» чи психоаналітик соцмереж? Дізнайся, чого потрібно встигнути навчитися, щоб ейчари полювали за тобою в 2025 році.

Якщо вам випав психоаналітик соціальних мереж — у 2021 році на вас чекає успішна практика та маса клієнтів, схвильована недостачею лайків та кризою «порожнього посту». Ваші знання допоможуть впоратися з твіттер-похміллям, вирішувати сімейні чвари через випадковий коментар та позбавляти користувачів від сором’язливості в чатах.

Але це — в майбутньому, а поки пропонуємо почати з пізнання та тонкого налаштування себе і пройти курс про менеджмент звичок на Eduget. Копайте глибше — розуміння інших починається з відкриття себе. Або ж поглибтеся у соцмережі — з курсом про тонкощі роботи реклами в Facebook.

А можливо ви сіті-фермер та успішно розвиваєте своє фермерське господарство: попит на «міські» овочі та фрукти стрімко зростає.

У ваш садок на 40-му поверсі люблять приходити гості: послухати співаючі груші, спробувати огірки зі смаком шинки і посміятися з модною та нешкідливою травичкою-забавкою.

Але це — в майбутньому, а поки пропонуємо підготувати теоретичну базу. Наприклад, на платформі Eduget є хороший онлайн-курс про дива усього живого – «Цікава біологія». Підприємці-початківці зможуть навчитися керувати кораблем свого бізнесу завдяки курсу «Управлінський старт», а також налагодити злагоджену роботу мотивованих співробітників з курсом “Успішна команда”.

e52828b2fb320d4e64ddec3cafaa2e19

Можливо ви кібердвірник та щоранку занурюєтеся у віртуальну реальність і силою думки рухаєте величезні масиви даних, наводите лад в хаотичному і заплутаному інтернеті. Ви гугл-сенсей і пізнали дао протоколу http, в мережі від вас нічого не сховається.

Але це — в майбутньому, а поки пропонуємо до нього підготуватися. Наприклад, отримати чорний пояс в Excel: в онлайн є зручний курс, який зробить вас майстром формул та таблиць. Або ж пізнайте SEO-дзен і зберіть арсенал інструментів по роботі з пошуковими системами та оптимізації контенту.

Якщо ж ваша доля це контент-майстер — серед ваших клієнтів як втомлені домогосподарки, які замовляють плейлисти в стилі ретро, так і бородаті хіпстери, яким потрібна та сама група, про яку ніхто не знає. У вашій пам’яті зберігаються усі епізоди всіх серіалів, так що з вдалим жартом ніколи не буває проблем.

Але це — в майбутньому. Зараз більшість світового творчого контенту пропонується англійською. Як просувати його в інтернеті — розповідає курс «Маркетинг у мурашнику». Або ж досліджувати зв’язок медіа, текстів і комунікацій на курсі молодого бійця з контекстної реклами.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар