Важливі освітні принципи, які в Codecademy реалізовані на практиці

Девід Блейк, генеральний директор Degreed, розповідає про головні складові успіху онлайн-навчання програмуванню. Переклад статті здійснено командою MOOCology.


Codecademy − це онлайн-школа, де будь-яка людина може безкоштовно навчитися програмуванню на JavaScript, Ruby, Python, та на інших мовах. Лише за два роки існування сайт залучив більш ніж 24 млн студентів. Веб-сайт компанії дуже зручний для користування і привітний до користувачів. У статті журналу Medium під назвою “Навчання від тих, хто навчається”, директор Codecademy, Ленг Лі, розповів про причини модернізації сайту.

Ось три основні моменти, які Codecademy дізналася з думок своїх студентів про те, чого вони хочуть від онлайн-навчання школи:

  1. Навчання має бути актуальним. Ленг Лі заявляє, що “найважливішою мотивацією стало те, що користувачі хотіли створювати не іграшкові, а “реальні” речі”. Учні хочуть відразу ж застосувати свої навички для чогось важливого.
  2. Навчання має бути добре організовано і мати сенс. Студенти хочуть мати чітке уявлення про те, до чого вони рухаються в навчанні, і як поєднати воєдино ті частини, які вони вивчають.
  3. Навчання має бути інтерактивним і забезпечити повторення курсу. Не всі встигають вчитися в одному темпі. Деяким студентам потрібно більше часу на практику, ніж іншим, щоб досягти необхідного рівня знань.

Для задоволення цих потреб, оновлений сайт Codecademy включає в себе освіту на основі проектів, а також навчальні дорожні карти. Завдяки цьому студенти можуть зрозуміти загальну картину навчання. Ще ресурс пропонує велику кількість коротких навчальних модулів, щоб студенти могли практикуватися стільки, скільки їм знадобиться, а не робити одне і те ж по декілька разів.

Такі принципи навчання можливо вдало застосувати як до МВОК, так і до інших форм онлайн-освіти. Деякі Масові Відкриті Онлайн Курси та їх провайдери вже почали рухатися в цьому напрямку. Наприклад, NovoEd − соціальне, засноване на проекті, навчання, та інші курси від Coursera просуваються теж в цьому напрямку. Послідовні курси, такі як Coursera’s Specializations і edX’s XSeries, надають навчальні модулі для студентів, зацікавлених у тому, щоб стати професіоналами в певних областях програмування. МВОК пропонують учням короткі навчальні модулі, які можуть бути повторені в будь-який час у міру необхідності.

Коли МВОК стали популярними, більшість з них являли собою стандартні освітні курси, що тільки проходять в режимі онлайн. Цей спосіб копіювання традиційних курсів був не найкращим шляхом використання наявних ресурсів. Хороші онлайн-курси користуються перевагами цифрового середовища, наприклад, такими, як здатність розвинути короткі, повторювані уроки. Модернізація Codecademy – це багатообіцяючий початок на шляху до оптимізації масового, розрахованого на самостійне вивчення, дистанційного навчання. Разом з усім цим, провайдери МВОК зроблять в найближчий час все, що в їхніх силах, щоб звернути на себе пильну увагу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар