Тренінги з програмування демонструють високі результати на практиці

Девід Блейк, голова Degreed, розповідає про нове дослідження, яке підтвердило ефективність короткотермінових онлайн-курсів з програмування. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


Тренінги з програмування – це один з найкращіх доказів ефективності альтернативних форм освіти. Вони являють собою інтенсивні програми професійного навчання (тривалістю зазвичай в три місяці) та вони жодним чином не пов’язані з традиційними навчальними закладами. По завершенні учні отримують сертифікати, які взагалі не акредитовані, навіть формально.

Для участі в цих програмах учням не потрібен досвід програмування або якийсь диплом. Мета цих програм – навчити студентів програмувати так, щоб вони змогли отримати роботу в IT-індустрії. Згідно з новим дослідженням з Course Report, ця модель навчання успішно просувається у напрямку поставленої мети.

В ході дослідження були опитані 432 випускника 48 різних тренінгів. Результати демонструють нам наступне:

  • респонденти повідомили про середнє підвищення заробітної плати в розмірі 25,000$, або на 44%, після закінчення тренінгу. Більшість з них були найняті на повний робочий день;
  • у 75% опитаних була робота, яка вимагала навички, освоєні на тренінгу. 74% студентів заявили, що головна причина відвідування – отримати роботу програміста;
  • типовому студенту тренінгу було 29 років, у нього була ступінь бакалавра, і він раніше ніколи не працював у сфері програмного забезпечення. Майже 40% опитаних були жінками;
  • близько 40% студентів тренінгів не володіли ніякими пізнаннями в програмуванні до того, як вони вступили на навчання;
  • середня вартість навчання на тренінгах становила приблизно 10,000$.

Школи з програмування забезпечують якісне навчання для кар’єрного зростання. Згідно зі звітом, майже 90% студентів отримали допомогу в підготовці професійного резюме, 60% були відправлені на випробувальний термін або стажування, 58% отримали допомогу в працевлаштуванні, а 42% – проходили онлайн-інтерв’ю.

Для освітньої моделі, яка виникла порівняно недавно, ці цифри вражають. Успіх випускників тренінгів припускає, що, принаймні, в IT-індустрії знання та навички цінуються вище, ніж формальні навчальні сертифікати, а також, що ці навички і знання можуть бути придбані через нетрадиційні форми навчання.

Programming_Better_Short_2

Ці дані свідчать про те, що тренінги можуть бути відмінним прикладом того, як проектувати короткі, доступні та дуже ефективні для підготовки студентів до робочої сфері діяльності програми професійного навчання.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар