Світові експерти запровадили дистанційне навчання спеціалістів ХАЕС

Місія технічної підтримки Всесвітньої Асоціації Операторів АЕС (ВАО АЕС) за напрямком діяльності “Методологія дистанційного навчання”, працювала на Хмельницькій АЕС, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу атомної.


Серед учасників місії – експерти організацій із США, Швеції, Словаччини та Росії.
Місію організовано на запит Хмельницької АЕС з метою передачі позитивного досвіду організації дистанційного навчання із залученням найкращих світових експертів.

Досвід чотирьох країн в галузі дистанційного навчання, лідерів даного напрямку діяльності, а також напрацювання колег із Южно-Української та Рівненської атомних станцій був представлений для фахівців навчального-тренувального центру, основних цехів та підрозділів Хмельницької АЕС.

“Переваги дистанційного навчання очевидні, адже одночасно можна охопити значну кількість персоналу, який знаходиться в різних місцях”, – зауважив експерт зі Словаччини Юрай Марек (Juraj Marec).

В рамках місії учасники розглянули питання та обмінялися досвідом з організації впровадження дистанційного та змішаного навчання персоналу АЕС, розробки учбово-методичних матеріалів та підготовки інструкторів.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар