Реєструйся на курс програмування від Гарварду

Відкрито реєстрацію на безкоштовну підготовку до курсу Гарвардського університету «Основи програмування» CS50.  Про це повідомляється на сторінці проекту Prometheus.


Якщо ви давно мріяли навчитися програмувати – цей курс створений саме для вас! Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі і відтепер він буде доступний українською мовою. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання курсу CS50 в своєму навчальному процесі! Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

Одночасно із онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах та компаніях України, на яких ментори будуть допомагати слухачам з проходженням CS50. Реєстрація на ці офлайн-групи підготовки доступна за посиланням http://goo.gl/forms/Kzb7XNULnh.

Кількість слухачів на курсі CS50 на Prometheus досягла 50 000, що значно більше, ніж кількість місць в офлайн-групах. Тому просимо Вас подавати заявку на участь в офлайн-групі лише в тому випадку, якщо Ви точно впевнені, що будете відвідувати всі заняття. Право остаточного відбору слухачів офлайн-груп лишається за організаторами цих груп, які надішлють спеціальний лист-запрошення.

Курс CS50 можна проходити як виключно онлайн, так і в офлайн-групі на базі онлайн-курсу. Обидва варіанти є абсолютно повноцінним навчанням, тому навіть якщо Ви не потрапите до офлайн-групи, обов’язково пройдіть курс онлайн!

Програма курсу

Курс навчить вас:

  • Широкому і ґрунтовному розумінню інформатики та програмування;
  • Як мислити алгоритмічно та ефективно вирішувати проблеми за допомогою програмування;
  • Таким концепціям як абстракція, алгоритм, структури даних, інкапсуляція, управління пам’яттю, основи комп’ютерної безпеки, розробка програмного забезпечення і web-розробка;
  • Основам відразу декількох мов програмування, зокрема, C, PHP і JavaScript, а також технологіям SQL, CSS і HTML;
  • Познайомить з процесом розробки і презентації власного проекту з програмування.

Практичні завдання курсу базуються на реальних кейсах зі сфер біології, криптографії, фінансів, судово-медичної експертизи та розробки ігор.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар