Prometheus зібрав гроші на “змішане навчання”. Дозбирує на мобільні додатки

Prometheus зібрав кошти для запуску пілотного проекту змішаного навчання у кількох українських вишах в різних містах України. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook один із співзасновників курсів Іван Примаченко.


“Кожен має право на освіту” – Конституція України, стаття 53.

У Prometheus ми працюємо над тим, щоб зробити крок вперед і втілити в реальність принцип “Кожен має право на НАЙКРАЩЕ освіту”.  І сьогодні, завдяки вашій неймовірною підтримки, ми домоглися важливої ​​перемоги на цьому шляху!

DSC_1701

Всього за 2 тижні кампанії на Спільнокошті нам вдалося зібрати 427 000 гривень з 400 000 спочатку заявлених і стати другою за розмірами зібраних коштів краудфандінговой кампанією в історії України!

Збір коштів триватиме ще 26 днів і ми сподіваємося зібрати додаткові кошти для створення довгоочікуваних мобільних додатків для Prometheus.

Першою ціллю, на яку будуть витрачені зібрані кошти, буде створення та переклад нових масових безкоштовних онлайн-курсів від провідних викладачів України та світу: від циклів програмування та аналізу даних до курсів з цифрового маркетингу та критичного мислення.

У цьому форматі студенти будуть дивитися лекції найкращих викладачів країни та світу і виконувати завдання онлайн, а у ВНЗ працюватимуть над практичними заняттями і складають фінальний іспит.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар