Практична користь від шкільних МВОК

Boy should be doing homework with laptop

Не потрібно бути дорослим та розчарованим студентом для того, щоб користуватися перевагами масових курсів. Девід Блейк, генеральний директор Degreed, підказує як почати робити це вже сьогодні.


Минулого місяця edX запустила нову програму середньої школи: 27 масових онлайн-курсів. Тут дуже багато цікавого: від математики до англійської мови та історії, навіть є курси про те, як успішно здати вступні іспити до коледжу. Перші три курси збираються запустити вже наступного тижня, решту – в січні. Це позитивний крок не лише для руху МВОК, але й для середньої освіти. Зараз ми розглянемо, яким чином Масові Відкриті Онлайн Курси для середньої школи можуть принести кожному користь.

Школярі

Саме вони можуть отримати найбільшу вигоду з даної програми. У багатьох буде можливість відвідувати курси, які середні школи не пропонують взагалі. Наприклад, курси поглибленого вивчення предмета, які в останні роки стали жертвою скорочень бюджету в багатьох регіонах країни. Також МВОК дозволять їм перевірити їх рівень знань й підвищити рівень підготовки для вступу до коледжу. Більш того, курси нададуть учням важливий досвід онлайн-навчання, який буде цінним, навіть якщо вони планують навчатися на стаціонарі.

Батьки

Батьки також зможуть отримати користь. Курси поглибленого вивчення предмета дають можливість школярам перевірити на практиці знання необхідного матеріалу. У багатьох школах це означає, що діти мають змогу завершити семестр швидше за інших. Таким чином вони зможуть раніше подати всі необхідні заяви до коледжу та краще підготуватися до вступу. Це, в свою чергу, може суттєво полегшити фінансовий тягар для батьків.

Середні школи

Багато середніх шкіл можуть запропонувати курси, які не могли раніше. Це не лише курси поглибленого вивчення предмета, а й інші. Наприклад, Введення в Інженерію або Інженерна Математика. МВОК також надають іншу можливість для підготовчих курсів, таких як Введення в Алгебру.

Коледжі

Пропозиція МВОК для учнів середньої школи може допомогти коледжам як виявити потенційних претендентів, так і гарантувати, що вони підготовлені до роботи на рівні коледжу. Це дозволить синхронізувати програми, дозволивши абітурієнтам отримати знання, які гарантовано знадобляться їм в університетах.

Компанії

Наразі МВОК у програмі для середньої школи сфокусовані на підготовці студентів до коледжу.  Але чому б відразу не пропонувати практичні робочі знання ще школярам? Адже, чи не варто замислитися про свою кар’єру ще під час навчання в старших класах? Це могло б бути чудовою можливістю для учнів отримати професійні навички ще у школі.

Як Ви вважаєте, яку ще користь можна отримати від програми МВОК для учнів середньої школи?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар