Онлайн-освіта чудово поєднується з практичними бізнес-завданнями

Девід Блейк, генеральний директор Degreed, розповідає про новий стартап, який підготовить студентів до реальних процесів ринку праці. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


Нова компанія в Австралії прагне використовувати масові онлайн-курси, щоб забезпечити реальний бізнес-досвід студентам адміністративного управління. Австралійська вища школа менеджменту (AGSM) використовує два стартапи, щоб підключити платформу Practera до бізнес-курсу економіки, який є частиною магістерської програми в бізнесі і технології.

Practera − це платформа, яка підтримує віртуальні середовища для “спільного практичного навчання”. Вона пов’язує викладачів і студентів з керівниками бізнес-проекту. Таким чином, учні працюють над існуючими проблемами, з якими стикаються реальні компанії.

Згідно задуму професора Австралійської вищої школи менеджменту Ніка Вейлса, платформа “має потенціал дозволити нам перенести реальне, засноване на досвіді навчання в онлайн-оточення”. Якщо ідея матиме успіх, то в наступному році очікується, що вона буде повністю інтегрована в програму з отримання ступеня.

Читаючи ці новини, мене вразило, що у порівнянні з усіма галузями промисловості, які стають все більше цифровими, це перший раз, коли спільна практична освіта фактично точно відображає, що чекатиме випускників програми в реальному світі. Ділові зустрічі, командні проекти і т.п. відбуваються все частіше в онлайн-режимі. Навчальними закладами та компаніями використовуються тепер віртуальні інструменти конференцзв’язку й додатки для спільної роботи, такі як Google docs.

Прогрес галузі технологій в даному напрямку цілком передбачуваний. Саме вона була однією з перших, яка комплексно прийняла на озброєння дистанційні та альтернативні форми навчання. Ділове співтовариство, навпаки, дещо дивує своєю консервативністю. Незважаючи на загальне падіння продуктивності молодих співробітників, від них так само продовжують вимагати обов’язкову наявність вищої освіти навіть для стартових позицій. Хоча, зазначимо, що в той же самий час тут відзначається зростання використання МВОК для розвитку навичок співробітників і проведення маркетингової активності.

Як Ви вважаєте, для яких ще галузей промисловості або сегментів ринку онлайн-платформи можуть забезпечити практичну освіту?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар