Роботодавці позитивно ставляться до МВОК

Девід Блейк, генеральний директор Degreed, коментує результати першого дослідження думки роботодавців стосовно МВОК-спеціалістів. Переклад статті здійснено командою MOOCology.


Результати опитування, проведеного вченими університету Дюка (Північна Кароліна, США) і дослідницькою фірмою RTI International, демонструють, що роботодавці все частіше віддають перевагу учням МВОК, коли мова заходить про вирішення прийому нових співробітників на роботу. Опитування було проведене для того, щоб проаналізувати знання роботодавців про масові онлайн-курси та їх ставлення до даної моделі освіти.

Дослідники опитали близько 400 роботодавців Північної Кароліни. Ось, що вони виявили:

  • Серед представників усіх галузей індустрії приблизно одна третина опитаних чули про МВОК і раніше. Найвищий відсоток був виявлений в галузі освіти – 50%, серед представників бізнес-сектора і комунікацій – 39%, і працівників технологічної індустрії – 33%.
  • Лише одна компанія вже застосувала МВОК для рекрутингу, і ще одна повідомила, що розглядає їх для використання в тій самій позиції, що й попередня. 57% респондентів відповіли, що вони можуть уявити собі використання даних онлайн-курсів у майбутньому тільки в якості рекрутингу. Позитивне ставлення до МВОК було особливо яскраво виражено в сфері бізнесу та комунікацій (74%), а так само в області промисловості і суміжних галузях (79%). Найнижчий показник використання МВОК для рекрутингу – в галузі охорони здоров’я, державного управління та торгівлі.
  • Що ж до питання про наймання співробітників на роботу, то 73% респондентів висловилися про своє позитивне ставлення до МВОК. Ці думки найбільш помітні в галузі освіти, бізнесу та комунікацій. В цілому, хоч сертифікати про закінчення курсів і не можуть замінити традиційні дипломи, компанії, приймаючи студентів, які завершили МВОК, розглядають дане утворення, як сигнал до того, що кандидат є високо мотивованим і має всі необхідні для компанії знання.
  • Більш, ніж 80% респондентів серед усіх галузей промисловості чи вже використали, або розглядали ідею використовувати, або вивчали можливість використовувати МВОК для професійного розвитку співробітника, зокрема, з метою заповнення критичних недоліків у їх навичках.

Успіх Масових Відкритих Онлайн Курсів буде значною мірою залежати від думки роботодавців про них. Це одне з перших досліджень, яке змогло проаналізувати ставлення організацій до МВОК, як для рекрутингу, так і для професійного розвитку співробітника. Ґрунтуючись на отриманих результатах опитування, легко побачити перспективи прикладного розвитку МВОК.

Оскільки все більше роботодавців цікавляться МВОК, а учні, що завершили Масові Відкриті Онлайн Курси, надають всі необхідні і досконалі знання на ринку праці, позитивне відношення до цих курсів, ймовірно, істотно збільшиться протягом найближчого часу.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар