МВОК крок за кроком ліквідують наслідки “професійного розриву”

Девід Блейк, голова Degreed, розповідає про найкращі навчальні онлайн-програми, які допоможуть вам стати спеціалістом затребуваного та сучасного фаху. Переклад статті здійснено командою MOOCology.


Термін “професійний розрив” можна розуміти по-різному. Ми розглядаємо його як узагальнююче поняття для позначення будь-якої області, у якій роботодавці відчувають труднощі з пошуком кваліфікованих співробітників на вакантні місця. В недавній статті для Talent Culture Джош Толан, генеральний директор Spark Hire, визначив п’ять основних областей, де існує професійний розрив. Ми вирішили дослідити, наскільки добре Масові Відкриті Онлайн Курси зможуть допомогти роботодавцям і тим, хто шукає роботу, усунути найбільші професійні розриви.

  1. Цифрові медіа-навички

Більш, ніж три чверті компаній повідомляють, що цифровий професійний розрив заважає їм адаптуватися до нових цифрових тенденцій. Досить сміливо заявити, що МВОК покривають цифрові професійні розриви. Але результат вже є. Певні цифрові медіа-курси включають в себе Соціальні мережі та Цифрові засоби комунікації, які пропонує Canvas, та Творче програмування для цифрових медіа та мобільних додатків і Основи цифрової обробки зображень і відео від Coursera.

  1. Міжособистісні навички

Близько половини роботодавців вважають, що співробітникам не вистачає міжособистісних навичок, таких як комунікація, співпраця і критичне мислення. Їх часто приймають за одні з найскладніших навичок для навчання, але МВОК пробують свої сили в цьому. Ось деякі курси: Творчість: музика для моїх вух і Навички прийняття рішень: інструмент для планування свого життя від NovoEd, Критичне мислення у вирішенні глобальних завдань і Творчість, інновації й зміни від Coursera, та Корпоративне спілкування від Saylor.

  1. Маркетингові навички

Бізнес – ще одна область, де процвітають масові онлайн-курси. Маркетингові МВОК включають в себе Вступ до маркетингу від Coursera, Цифровий маркетинг: проблеми та ідеї їх вирішення від FutureLearn, і Маркетинг послуг: продаж незримого від OpenLearning.

  1. Промислові галузі

Велика кількість промислових компаній вже використовують методику електронного навчання для деяких частин своїх програм, і ці частини можуть бути добре передані за допомогою масових онлайн-курсів. На жаль, оскільки більша частина з них використовується лише для внутрішньокорпоративного навчання, доступ до ознайомлення з даними матеріалами в даний час обмежений.

  1. Базові предметні навички

Базові навички користуються високим попитом. Можливо, це пов’язано з недосконалою системою шкільної освіти, яка власне і повинна їх забезпечувати. Комп’ютерні науки, програмне забезпечення та математичні курси представлені у великому розмаїтті. Coursera та edX також пропонують велику колекцію масових онлайн-курсів з природних та інших наук.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар