МВОК допоможе знайти роботу ще під час отримання освіти

Девід Блейк, генеральний директор Degreed, розповідає як зміняться вимоги роботодавців до студентів у найближчому майбутньому. Переклад матеріалу здійснено командою MOOCology.


На сьогоднішній день нічого більше не виглядає так, як виглядало десять років тому. Помаранчевий колір – це новий чорний, 40 років – це нові 30, а досвід – це нова навчальна ступінь. Продовжуючи цей ряд змін у новому пості на SkilledUp, експерт з питань кар’єрного зростання Лоренс Шаткін пропонує освітню концепцію, при якій інтернатура буде являти собою роботу початкового рівня.

Експерт пише, що з причини автоматизації компанії скорочують робочі посади початкового рівня. У першу чергу це стосується фінансів і страхування. З урахуванням того, що більшість робочих посад початкового рівня вимагають технічних навичок, пов’язаних з автоматизацією, сьогоднішні випускники сподіваються, що зможуть зайняти більш високі позиції з самого старту. (Хоча, ось Вам ще один невтішний прогноз: завтра роботодавців будуть цікавити не лише Ваші професійні дані, а на додаток ще й навички міжособистісного спілкування та критичного мислення).

Компанії хочуть отримати від недавніх випускників компетентність. І саме це стало однією з причин зростаючого розриву між освітою і світом реального бізнесу. Тепер від коледжів та університетів очікують, що вони стануть надавати знання та навички, на яких не фокусували увагу раніше.

Безумовно, що для студентів коледжу нові вимоги від роботодавців –  погана новина. Вони все частіше для себе розуміють, що офіційної освіти для них вже не достатньо. Але для тих, хто шукає роботу в усіх напрямках, це, насправді, хороша новина. Адже тепер досвід і навички є пріоритетом над офіційними дипломами. Люди, які не можуть дозволити собі ні часу, ні грошей, щоб повернутися в коледж, мають безліч різних варіантів, такі як використання масових онлайн-курсів, тренінги, й інші шляхи навчання.

Це не дасть можливості отримати ступінь, проте призведе до придбання професійних навичок, знань і досвіду. Для приклада згадайте історію Кеті Леонард. Вона використовувала МВОК та тренінги з програмування, щоб отримати роботу своєї мрії в якості розробника програмного забезпечення.

Роботодавці повинні бути зосереджені на навичках і досвіді, а навички та досвід можуть бути отримані з різних місць. Якщо у Вас є історія про те, як нетрадиційний метод навчання привів до отримання інтернатури або роботи, будь ласка, розкажіть її нам.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар