МВОК допомагає компаніям будувати бізнес вже сьогодні

Джош Клемент, президент Soundview, дає дієві рекомендації стосовно того, як Масові Відкриті Онлайн Курси можуть позитивно вплинути і на продуктивність працівника, і одночасно збільшити фінансові показники.


Поки традиційна вища освіта тупцює на місці, відштовхуючи методику МВОК, більшість компаній шукають способи скористатися цією новою ефективною формою дистанційного навчання, включаючи її в свої програми. Для максимальної віддачі та ефективності врахуйте основні переваги цього підходу:

  1. Гнучкість бізнес онлайн-навчання

Гнучкість − одне з найголовніших переваг МВОК. Підприємства можуть отримати вигоду з онлайн-курсів, зокрема, тому що учні зможуть підібрати курси, які їм необхідні, замість того, щоб поступити на загальний курс для отримання чергового непотрібного сертифіката або ступеня. У той час, як росте попит на професійні навички на ринку праці, так само збільшується і число варіантів доступу до безкоштовного бізнес онлайн-навчання.

  1. Побудова команди

Я присвятив багато часу на цьому блозі, щоб обговорити, чому МВОК більш соціально корисні, ніж стверджують критики. Масові Відкриті Онлайн Курси втілюють у собі метод навчання, завдяки якому учні збираються і працюють разом. За допомогою соціальних засобів масової інформації та інших засобів зв’язку, МВОК сприяють створенню умов, де обговорення і співпраця можуть вплинути на підвищення успіху в бізнесі.

  1. Визначення цілей

Постановка цілей так само важлива для досягнення успіху учнів, як і для успіху в бізнесі. Деякі МВОК, як частина курсу, вимагають, щоб учні чітко вказували свої цілі. Компанії можуть використовувати цю стратегію, щоб допомогти співробітникам закінчити навчання і встановити цілі в роботі, “допомогти їм залишитися мотивованими, оскільки, таким чином, їх робота стає більш продуктивною”.

Крім забезпечення розширеного доступу до навчання співробітників, МВОК можуть надати компаніям багато інших можливостей. Корпоративний адвокат Брайант Нілсон, який пише блог Your Training Edge, за минулий рік виявив кілька переваг курсів в організаціях, у тому числі створення і зміцнення корпоративної культури, зміцнення взаємного навчання, і забезпечення продуктивної підтримки.

Цікаво, а які ще з’являться привабливі можливості в найближчому майбутньому, завдяки яким Масові Відкриті Онлайн Курси можуть підвищити продуктивність співробітників і прибуток компанії?

Коментарів немає.

Залиште свій коментар