Кремнієва долина активно інвестує кошти в мікронавчання

eCampusNews розповідає, як небайдужі підприємці надають “10 важливих хвилин” мікронавчання, завдяки соціальній платформі EdCast.


Йдеться не про заліки або дипломи, а про те, що Кремнієва долина ділиться двома безцінними речами: своїм часом та досвідом на основі знань.

Запущені на платформі EdCast, яка стрімко набирає популярність, класи мікронавчання стали новим винаходом інноваторів.

“Мій друг, інвестор венчурного капіталу, Тім Дрейпер, захотів приєднатися до цієї команди неймовірно талановитих, досвідчених підприємців, які висвітлюють різні теми за своїм вибором”, – розповідає Карл Мехта, засновник і генеральний директор EdCast. “Він поговорив з деякими зі своїх друзів, які поговорили з іншими друзями, і ось так це почалося”.

Серії під назвою “10 хвилин про важливе” – це міні-дискусії, що пропонують широкий спектр знань з різних предметів, де кожен бажаючий обирає свою тему для обговорення.

Те, що робить ці серії більше, ніж міні-МВОК – це те, що кожна людина, переглядачи їх онлайн, може задати питання безпосередньо фахівцям цієї галузі, навіть зі свого мобільного пристрою, а це, в свою чергу, можливість, яка виходить далеко за рамки тенденцій та торкається сфери безцінних ресурсів знань для людей, які шукають реальні поради.

“Багато з цих підприємців мають багатий досвід, і в істинному стилі Кремнієвої долини хочуть поділитися тим, про що вони дізналися, щоб допомогти спільноті та стимулювати ще більше інновацій”, – пояснює Мехта. “Проблема полягала в тому, що не було підходящої платформи, яка б дійсно могла надати “живий потік” одним лише натисненням кнопки. Проте зараз цю функцію виконує EdCast”.

Дивлячись на веб-сторінку “10 хвилин”, можна побачити заархівовані мікроуроки та інтерв’ю із засновником і виконавчим директором Theranos, Елізабет Холмс (наймолодшою мільярдеркою), де вона дає поради відомій журналістці, Аніті Чаттерджі.

Кожен користувач може переглянути матеріал онлайн в будь-який час на платформі EdCast, але багато з них створюють свої графіки мікроуроків заздалегідь, щоб дозволити учням налаштуватися відповідним чином. Мехта каже, що в той час як користувачі мають змогу переглянути один клас мікронавчання дистанційно, багато хто з них також повертається, щоб обговорити й інші теми, що представляють інтерес.

Edcast_Social_Initiative_Valley_2

Розширення мікронавчання і підприємництва

EdCast також недавно оголосила про те, що додала нову ініціативу онлайн-навчання для підприємців. HP LIFE 2.0  спрямована на використання впливу соціальної платформи навчання EdCast, яка пропонує 25 інтерактивних мікрокурсів.

Мікрокурси спрямовані на забезпечення базового розвитку навичок ведення бізнесу для тих, хто не має такої можливості, а також допомагає як підприємцям, так і студентам та власникам малого бізнесу. Дані курси запропоновані сімома мовами та охоплюють цілий спектр питань, включаючи стратегічне планування, лідерство, продаж, соціальний медіа маркетинг, енергоефективність та фінансування.

“На сьогоднішній день існує величезний попит на знання та навички в області підприємництва, так як часто це грає значно більшу роль при пошуку роботи в сучасній економіці. Кремнієва долина, зокрема, добре підходить для цієї цілі”, – розповідає Мехта.

В рамках HP LIFE 2.0 на EdCast, неформальне навчання, що пропонується за допомогою мікрокурсів, буде доповнюватися персоналізованим контентом, який користувачі можуть споживати щодня та який обирається виходячи з інтересів особистості, бази знань і навчання моделі поведінки з тим, щоб усі зацікавлені могли співпрацювати зі своїми колегами.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар