Google презентував нові інструменти для викладачів

Education News розповідає про останні технологічні новинки для сфери навчання від всесвітньо відомої компанії. Переклад статті здійснено командою MOOCology.


Google запустив нові інструменти з метою поширення своєї присутності у школах по всьому світу. Компанія познайомила користувачів з “Опитуваннями”, опцією у Google Forms, а також додатком для браузера Chrome під назвою Google Cast for Education, що працює, як проектувальник шкільних занятть. Крім того, після довгого тестування, Google запустив Google Expeditions, додаток з віртуальною реальністю.

Усі ці інструменти безкоштовні. Оерім цього, технічний гігант оголосив про своє співробітництво з TES, популярним сервісом для вчителів, за допомогою якого вони складають плани занять та ведуть документацію.

Зі слів Джонатана Рошеля з відділу освіти корпорації, додаток Google Classroom вже має більш ніж 10 мільйонів активних користувачів. Як зазначила Мері Джо Медда з EdSurge, це означає, що його використовують у кожній шостій школі США.

Google наголошують, що вони роками працювали з викладачами для створення цих додатків. Наприклад, коли педагоги розповіли, що проектувальники дуже часто використовуються персоналом під час учбового процесу, але студенти чомусь з ними не здружилися, компанія розробила бета-версію Google Cast for Education.

Google Cast for Education − додаток для Chrome, за допомогою якого і учні, і викладачі можуть показувати свої екрани через Інтернет, поясняє менеджер Макс Кирш.

Програму об’єднали з Google Classroom. Вчителі можуть запропонувати студенту поділитися своєю роботою з класом. Педагоги, які тестували інструмент, вважають, що він надає їм можливість персонально працювати з кожним учнем.

Між іншим, коли Google помітив, що багато вчителів використовують Flubaroo, доповнення у Google Sheets, вони почали працювати над “Опитуваннями”. Особливість опитувань у Google Forms полягає в тому, що бали за питання з декількома варіантами відповідей розраховуються автоматично. Це не тільки дозволяє учням одразу отримати зворотній зв’язок, а й додає додаткову інформацїю на потрібну тему. Наприклад, Опитування можуть перенаправити студента на сторінку YouTube з відео, що пояснює поняття, про яке йдеться у вікторині.

Google_for_Education_New_Programs_2

Не дивлячись на те, що даний інструмент зазвичай вживаються учбовим персоналом, ”Опитування” доступні для будь-якого користувача Google Forms, та можуть бути використані для проведення корпоративних тренувань або створення індивідуальних учбових посібників, пише Стефані Кондон у ZDnet.

Запущена у вересні минулого року бета-версія Google Expeditions вже має більше 1 мільйона користувачів з 11 країн, зазначає Рейчел Реноса у TechTime.

То була перша спроба Google протестувати віртуальну реальність у класі, і додаток був запущений у декількох групах шкіл-партнерів. Зараз програму можно безкоштовно завантажити з Google Play Store. У ній пропонують 200 “віртуальних екскурсій” по відомим музеям та історичним об’єктам. Додаток працює тільки на системі Android. Google обіцяють, що найближчим часом з’явиться і версія для Mac.

Google також випустили Project Bloks − гру, яка вчить дітей писати код та будувати схеми. Креативна Лабораторія Google співпрацювала разом з компанією IDEO. Гра складається з трьох частин: інтелектуальна панель, базова панель та шайби. Учні комбінують їх, щоб створити різноманітні програмні потоки.

Google_for_Education_New_Programs_3

Окремо від представлених нових додатків, Google for Education також оголосили про співпрацю з TES, освітній онлайн портал для педагогів, де вчителі шукають інформацію та підготовують плани уроків. Google Expeditions та Google Classrooms будуть інтегровані у TES, пише Лукас Метни у Tech Crunch. Співробітник Эмма Фіш з Google прокоментувала:

“Тепер викладачі можуть створювати плани уроків із Google Apps for Education, відкривати доступ для учнів з додатком Classroom, користуватися безкоштовним тренуванням на Google tools та навіть проводити заняття під час віртуальних екскурсій, щоб зробити їх уроки наочними за допомогою Google Expeditions та порталом TES. ”

Коментарів немає.

Залиште свій коментар