Два прості способи покінчити з відсутністю необхідних знань у випускників

Чому, не дивлячись на швидкий розвиток навчальних технологій, так гостро стоїть питання дефіциту компетентних фахівців? Девід Блейк, генеральний директор Degreed, у своїй статті розмірковує над цим питанням. Переклад здійснено командою MOOCology.


Дискусії про “прогалини у знаннях” останнім часом спалахнули з новою гостротою. Під цим поняттям мається на увазі явна невідповідність між вимогами роботодавців і тими навичками, які фактично є у випускників навчальних закладів. Якщо почитати огляд матеріалів з даної теми в Інтернеті, то можна зіткнутися з дебатами про те, які компанії найчастіше стикаються з подібними труднощами та як спробувати ці ускладнення усунути. Адже з 2009 року, коли це питання набуло неймовірної популярності у ЗМІ, ми досі продовжуємо посилено боротися з тими ж самими “вітряками”. Згадайте, на той час ця проблема здавалася короткочасною величезній кількості “експертів освіти”. Так чому ж на сьогоднішній день цей розрив стає все більше і більше?

Якщо копнути трохи глибше, можна виявити, що однією з причин продовження даної проблеми є те, що традиційна вища освіта суттєво уповільнила введення в практику інноваційних творчих змін. Джозеф Фуллер з проекту конкурентоспроможності Гарвардської школи бізнесу повідомив CNN Money, що оскільки коледжі та університети планують свої навчальні програми заздалегідь, то вони не завжди в змозі надати працівникам конкретний набір знань, які необхідні компаніям-роботодавцям на поточний момент часу. Це може здатися не таким вже й поганим, якщо подивитися з боку того, що  фундаментальна освіта не зобов’язана миттєво підлаштовуватися під сучасні тенденції. Але з іншого боку, це не добре, адже п’ять років або навіть більше подібного пробілу в навичках повинні змусити лідерів вищої освіти, особливо місцевих коледжів, задуматися знову і знову над тими програмами, які вони пропонують учням!

Отже, виходячи з усього вищевикладеного, давайте разом поміркуємо, що можна з цим зробити. Ось два рішення, які можуть прямо зараз “залатати” цю тріщину в навичках, яку створює вища освіта:

  1. Більш високий рівень освіти

Це рішення включає в себе освіту, яка фокусується на подачі конкретних знань учням для успіху в майбутній роботі та кар’єрі. Стаття з CNN Money з цього приводу говорить: “Усім компаніям слід приділити стільки ж уваги системі відбору людей, скільки вони приділяють іншим сферам роботи своїх підприємств. Слід зазначити, що таке рішення потребує інвестування в співпрацю з місцевими коледжами та університетами, заздалегідь погоджуючи з ними свої вимоги, а також проведення відповідної роботи з державними органами для того, щоб сформувати необхідні програми підготовки та навчання, які раніше зуміли зарекомендувати себе в трудовій сфері”. Безсумнівно, це стане дуже цікавим і привабливим для випускників навчальних закладів, які в даний час отримують все менше цілеспрямованого професійного навчання, ніж очікують.

  1. Вимоги роботи, засновані на компетентності

Друге рішення може бути введено в реалізацію відразу ж, ще до того, як у нових студентів з’явиться можливість отримати освіту в рамках нових програм: визнати навички, які вже є. Мільйони людей вже добровільно підвищують рівень знань за допомогою МВОК, онлайн-курсів та інших альтернативних форм освіти, та їхні зусилля мають бути визнані! Можливо, роботодавцям варто уважно прислухатися до цього рішення. Замість того, щоб шукати кандидатів з певними вірчими грамотами (наприклад, ступенем бакалавра), вони могли б почати шукати кандидатів з певними навичками. Якщо прогалини у навичках обходяться компаніям у стільки, скільки вони кажуть, тоді для них не повинно мати ніякого значення, де кандидати отримували свої знання. Вони повинні бути зацікавлені лише в тому, які навички кандидати можуть їм продемонструвати.

Ось ми і розглянули два основних вирішення даної проблеми. Підсумувавши, можна заявити, що якщо прикласти зусилля і хоч би частково втілити ці рішення на практиці, ми зможемо відкласти питання про прогалини в професійних навичках, як мінімум, ще на найближчі п’ять років.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар