Чому МВОК має більше сенсу, ніж дворічне навчання в коледжі

Тоні Роудс − студент XXI століття. Він навчається самостійно, живе на Гавайях. Захоплюється навчанням, фермерством, їжею, знайомствами з людьми та вважає, що витрачати декілька років на університет це зовсім не круто.


Я вчився у двох коледжах протягом одного року. Якщо Ви навчалися в коледжі, Ви, ймовірно, зрозумієте мій біль, коли я згадую деякі ситуації зі свого життя. Коли, спілкуючись з роботодавцями або навіть на мережевих заходах, люди дізнаються, що Ви отримали свою освіту в коледжі, щось змінюється в повітрі.

Безумовно, немає ніякого сумніву, що, якщо два кандидати влаштовуються на одне й те ж робоче місце, то той, у кого навчальний ступінь більш престижного університету, має більше шансів на отримання цієї посади. Навіть якщо обидва ці кандидати однаково кваліфіковані. П’ятнадцять років тому, коли у нас не було Інтернету, це мало сенс, тому що не всі могли отримати доступ до такої виключної освіти. Існувала проблема дефіциту. Тепер, через масові онлайн-курси та широко поширене розуміння важливості освіти, викладачі по всьому світу об’єднуються і відкривають свої двері в міжнародне спільне навчання.

Подумайте про те, що бути на співбесіді – щось настільки ж просте як робота обслуговування клієнтів у 7/11. Якщо вони запитують Вас про Вашу освіту, і Ви відповідаєте, що навчалися у Гарварді, це не тільки звучить краще, ніж коледж, а й навіть сприймається краще. А також це може мати величезне значення й для особистого рівня довіри, який важливий для досягнення успіху.

Якщо ми уважно та тверезо поглянемо на це й чітко викладемо всі варіанти, вони будуть виглядати приблизно так:

  1. Ділова етика 101 з коледжу невеликого міста (безкоштовно, акредитовані)
  2. Масові онлайн-курси з ділової етики 101 з Гарварду (безкоштовно, не акредитовані)

Цілком ймовірно, що є сенс вибрати варіант “1”. Я маю на увазі, що тут Ви отримуєте безкоштовний урок з коледжу, ще й акредитовано. Однак, може варто зупинитися й добре поміркувати. Більше 100 років ми дозволяли таким університетам як Гарвард отримувати свого роду монополію атестації, де вони проводяться за іншим стандартом, ніж у менш відомих установах. А якщо висловитися ще правильніше, то вони – ті, у кого є найбільш кваліфіковані викладачі, найкращі випускники та найкращі засоби. Так що, по суті, хоча МВОК технічно не акредитовані, вони являються тими ж самими лекціями, за які люди платять чималі гроші, але надані безкоштовно.

Другий варіант відноситься, скоріше, до навколишнього середовища.

Якщо Ви ще не дісталися до Масових Відкритих Онлайн Курсів, то я настійно рекомендую Вам перевірити, що говорять інші. Іншими словами, обмінятися інформацією з іншими учасниками онлайн-курсів. І тут не має значення Ваш досвід чи рівень знань про інформацію, якою обмінюються, тому що це – дружнє й відкрите середовище навчання, де люди повинні один одному допомагати отримувати конкретне й повне розуміння змісту.

Якщо Ви фактично зацікавлені або вважаєте, що можете зацікавитися, не має сенсу брати участь у МВОК. Так, вони безкоштовні, але для того, щоб отримати від них хоча б щось, необхідно виділити для цього свій вільний час. Ви готові на це?

Давайте знову повернемося до цих варіантів:

  1. Уроки в коледжі з не залученими однокласниками, які втомилися від роботи, стомилися від домашнього життя, у яких, можливо, є примхлива дитина (безкоштовно, акредитовані)
  2. МВОК з Університету штату Мічиган з залученими, професійними, різнобічними учнями, які, ймовірно, розумніші, ніж Ви. Ви знаєте, що вони вкладають себе в це навчання повністю, тому що вони знаходяться там у свій вільний час. І Ви можете відвідувати урок в будь-якому зручному для Вас місці – це може бути навіть пляж! (безкоштовно, не акредитовані)

82_Do_Not_Waste_Time_in_University_2

Безкоштовна пропозиція освіти від коледжу – це, безумно, привабливо. Дуже цікаво спостерігати, як федеральний уряд намагається взяти участь й подбати про освітню дилему. Однак необхідно надати людям більше розуміння і про те, як Масові Відкриті Онлайн Курси, зі свого боку, можуть допомогти вирішити освітню проблему, з якою ми стикаємося все частіше.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар