А тим часом МВОК продовжують зростати

Computer Power User пропонує вашій увазі великий аналітичний (та історичний) матеріал про становлення та перспективи масових курсів. Переклад статті здійснено командою MOOCology.


У 2012 році, коли Udacity, Coursera, та edX запустили платформи для впровадження МВОК (масових відкритих онлайн-курсів), ходили розмови, що курси мають потенціал радикально похитнути традиційну систему вищої освіти. Доступні для кожного, незалежно від місцезнаходження та соціально-економічного статусу, з вільним доступом до тієї ж програми курсів, що викладається в університетах Гарварду, Масачусетсу, Стєнфорду, та інших топ-вищах, МВОК розглядались як соціальний освітній вирівнювач. Для реєстрації студентам потрібні лише мотивація та підключення до Інтернету.

Перенесемось у 2016 рік, коли МВОК зробили величезний вплив на процес навчання. Хоча контингент учнів і досяг десятків мільйонів, дослідження показують, що лише приблизно 5% від усієї кількості зареєстрованих завершили навчання. Крім того, замість демократизації доступу до вищої освіти, користувачами МВОК, як ми бачимо, перш за все стали достатні люди, які вже мали ступінь до початку навчання. Такий розвиток подій навіть призвів до певних розколів в освітньому співтоваристві.

Недоброзичливці припускають, що разом із доступністю до навчальних програм були і недоліки в сфері обслуговування, а низькі показники закінчення курсів повідомляють, що студенти менш мотивовані, коли навчаються не в кампусі, де підтримка вчителя та однолітків більш доступна. Як каже Альдемаро Ромеро-молодший, колишній декан Коледжу Мистецтв та Наук в університеті південного Іллінойсу, Едвардсвілль, “Немає реальної альтернативи для очного навчання, особливо коли мова йде про традиційний для студентів вік, від 18 до 24 років”.

Прихильники МВОК заперечують, кажучи, що хоча рівень завершення онлайн-курсів низький, це не є найкращим показником їх цінності. Вони стверджують, що МВОК ще молода ініціатива, и багато студентів, які приймали в них участь згодом отримали реальні кар’єрні та навчальні переваги, особливо люди з країн, що розвиваються, з низьким рівнем освіти та більш низьким соціальним статусом.

В чому більшість людей, здавалося б, дійшли згоди, так це те, що МВОК мають великий потенціал в наданні своїм студентам навичок, які затребувані зараз компаніями. За словами Меріл Кук, засновника Online Course Report “онлайн-курси будуть постійно використовуватись, щоб сприяти інтересу та отриманню спеціальних знань в області базових технології, які потребують корпорації.” В тих сферах, де мету навчання можна виміряти, каже він, “ми можемо побачити деяке збільшення відбору безпосередньо з учасників МВОК.”

Нижче ми зупинимось на тому, як розроблялись курси з 2012 року, та куди вони можуть рухатись у наступні роки.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_2

Розвиток масових курсів

Історія нам розповідає, що вперше термін МВОК з’явився у 2008 році неакредитованого курсу “Конективізм and конективні знання” університету Манітоби, запропонованих на кампусі. Тоді були зараховані біля 2, 200 студентів, доречі, безкоштовно. У 2011 році професор Стенфорду Себастьян Тран (також засновник Google X) та Пітер Норвіг (зараз директор Google Research) створили “Введення до штучного інтелекту”, МВОК, який вже налічує 160,000 студентів. Приблизно в той же самий час, співробітник Стенфорду Ендрю Нґ започаткував курс “Machine Learning”, у якому наразі приймає участь близько 1,1 мільйон людей.

В 2012, Тран заснував Udacity, коли Ендрю Нґ (нині головний науковий співробітник в Байду) зі своєю колегою по Стенфорду Дафною Коллер створили Coursera. Обидва комерційні проекти співпрацювали з університетами у розробці МВОК для своїх платформ. Пізніше в 2012 році, Гарвардський та Масачусетський Технологічний університети у партнерстві створили edX, некомерційну відкриту платформу для онлайн-курсів. Сьогодні Coursera вважається провідним постачальником МВОК, залучивши до себе, за повідомленнями, близько половини від усіх користувачів такого роду курсів. В цілому, весь ринок МВОК процвітає. Technovia, наприклад, нещодавно передбачили сукупні щорічні темпи зростання ринку на 46% з 2015 по 2019 роки.

Барбара Оаклі, доктор філософських наук, професор інженерії університету Окленда та інструктор курсу “Learning how to Learn”, який Online Course Report визначає як найпопулярніший МВОК за весь час з 1,2 мільйонами з гаком студентів, каже: “Курсів буде ще більше, процес їх створення буде невпинно прискорюватись”.

Class Central стверджує, що у період з 2014 по 2015 роки приріст учнів збільшився вдвічі, до 35 мільйонів. І це все ще невеликий відсоток потенційних МВОК-користувачів, запевняє Оаклі. Багато людей, які б могли отримати найбільше задоволення та користі від такого роду навчання “навіть не чули про термін МВОК”, підсумовує експерт.

Так само, Дон Лунам, генеральний директор CourseTalk, сайту для рецензування провайдерів Інтернет-курсів, говорить, що хоча термін МВОК дещо втратив свою актуальність з часом, через те, що онлайн-вчителі стали менше фокусуватись на “масовості”, і більше на взаємодії з учнями та результатах, відбулося величезне збільшення кількості і варіацій онлайн-навчання, “незалежно від того, як само ви їх називаєте”. Каталоги CourseTalk налічують більше 40,000 онлайн-занять від понад 65 провайдерів. “Щоб відчути широкий спектр тем, що розглядаються, просто подивіться наші 10 найвище оцінених курсів”, каже він. “Вони варіюються від програмування до астрономії, бухгалтерського обліку та іншого.”

Лунам також відмічає, що МВОК прогресували від простих лекцій, розміщених онлайн, до повністю інтерактивного ноу-хау з дискусіями, оцінками, завданнями в реальному світі та ті багато іншого. Інтерактивність є поширеною причиною, за якою студенти високо оцінюють курси на CourseTalk, говорить він. Барбара Оаклі стверджує, що багато МВОК використовують підходи, які не в повній мірі розкривають весь їх потенціал, (викладачі, які просто розглядають матеріал по пунктах, наприклад), а деякі курси поєднують “науку з Силіконовою долиною та Голлівудом, задля привертання уваги”.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_3

Кіт Девлін, співзасновник Стенфордського інституту H-STAR, та співзасновник мережі Stanford Media X, запустив першу математичну МВОК  з “Введенням до математичного мислення”. За його словами, він спочатку не вірив у весь той ажіотаж, що був навколо МВОК. Девлін сказав Трану, Норвігу, Нґ та Коллер розробити їх цифрові науково-орієнтовані курси таким чином, щоб зробити викладання курсів вступного рівня більш ефективними, тому що велика частина матеріалу є рутиною; сприйнятливими з лекцій; і за своєю природою, комп’ютерні курси мають електронну систему оцінювання. Математика та інші курси на першому році навчання різні,частково тому, що більшість студентів вимагають регулярно перевіряти їх роботи і надавати докладні коментарі.

“Такий вид навчання неможливо оцінювати”, каже Девлін. Тим не менш, він був достатньо заінтригований, щоб запустити МВОК для дослідження того, що можна зробити з навчальним середовищем. “В цілому, я вважаю, що це працювало краще, ніж я очікував”, говорить він. Загалом, Девлін вважає що МВОК розвивалися так, як він і очікував. Зокрема, обираючи у студентській спільноті з-поміж тих, хто вже мав досвід отримання вищої освіти та були мотивованими, і тих, хто був зобов’язаний завершити курс задля підвищення кваліфікації, напрямок розвитку був очевидний. Він також не дивується інформації, що більшість з завершивших онлайн-курси вже мають вищу освіту, зазначивши, що “той, хто не знає, як пройти університетський курс, не в змозі закінчити й МВОК”.

Слід зазначити, що з 2012 року Udacity повністю відійшли від роботи з університетами, щоб розробити МВОК, які зараз працюють з компаніями для створення кар’єрно-спрямованих курсів, зокрема, для технічного сектору. Тран, по факту, підкреслює, що Udacity “це не провайдер МВОК”. Натомість, колективи Udacity “з-поміж найкращих компаній Силіконової долини, адже вони найкраще знають, як отримати роботу в індустрії високих технологій.” Однозначна система оцінювання, каже він, характеризує МВОК як “метод навчання, який підходить для дуже високо мотивних людей – таких, які здатні вчитись по книжках.” В цілому, за його словами, “більшість цікавих еволюційних процесів відбуваються за межами МВОК”.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_4

Хто виграє від цього насправді?

Спільні дослідження Масачусетського технологічного та Гарвардського університетів, які розглядали близько 70 сертифікатів МВОК та 1,7 мільйона учасників до 2014 року, виявили поміж іншого, що аж 39% користувачів були вчителями. Тому, розповіли дослідники MIT News, “це змушує нас розширити наші уявлення про те, кому слугують МВОК та як вони можуть сприяти покращенню навчання”. Дослідження показало, що хоча онлайн-курси забезпечили широкий доступ до можливостей навчання, ці переваги є “непропорційними для тих, хто вже закінчив коледж і має вищу освіту”.

З окремого дослідження, в якому використовували ті ж самі дані, орієнтованому на збільшення доступу та використання шаблонів в МВОК, Джастін Райх, виконавчий директор ініціативи Масачусетського технічного університету PK-12, розказує MIT News, що забезпечивши більш широкий доступ до вищої освіти, “раніше призначеної для еліти”, можна демократизувати процес освіти. Історія показує, що ті, хто користувався новими технологіями навчання, навіть безкоштовними, отримали вигоду в вигляді “соціального, технічного та фінансового капіталу”. Райх прийшов до висновку, що МВОК та інші види онлайн-навчання “поки не виконали свою обіцянку демократизувати освіту. Закриття цього цифрового розриву є саме таким великим викликом, який найкращі університети світу повинні прийняти.”

В статті під назвою “Хто отримує вигоду з МВОК та чому”, написану для Harvard Business Review, представники Coursera та двох МВОК –поширених університетів відмітили, що деякі дослідження стримали первинні очікування про користь цифрового навчання. Проте, з їх власних даних, зібраних під час опитування 52, 000 респондентів, які завершили Coursera MOOC до 1 вересня 2014, 72% з них відмітили отримані кар’єрні привілеї, а 61% навчальні.

З 52% людей, яких називають “кар’єристи” – ті, чиєю основною задачею в курсі навчання було покращити свій професіональний рівень або знайти нову роботу  – 87% отримали деяку користь для кар’єри, а 33% доповіли про відчутні привілеї, такі як нова робота, або відкриття власного бізнесу. Крім того, “кар’єристи” з регіонів, що не входять до складу країн-ОЕСР (Організації економічного співробітництва та розвитку) частіше отримують суттєві вигоди для кар’єрного зростання. Крім того, “кар’єристи” з більш низьким рівнем освіти більш схильні повідомляти про вагомі переваги, які вони отримують. В цілому, група дослідників виявила, що деякі ранні очікування від МВОК здійснились, адже курси забезпечують безпрецедентну можливість для навчання менш забезпеченим шарам суспільства, та тим, хто має обмежений доступ до освіти.

Генеральний директор edX Анант Агарвал вважає, що edX та інші провайдери МВОК збільшили доступ до якісної освіти по усьому світу. До недавнього часу, каже він, якісна освіта, і навіть вища освіта взагалі була привілеєм небагатьох. МВОК, за його словами, можуть надати можливість кожному, тому в найближчому майбутньому такі фактори, як економічний або соціальний стан, стать, географічне розташування не будуть серйозними перепонами на шляху до того, щоб кожен мав доступ до освіти або досягнення успіху.

Девлін каже, що онлайн-курсами напевно скористались деякі шари суспільства, наприклад високо мотивовані індивідууми з країн, де немає життєздатної системи вищої освіти. Тим не менш, університети пропонують досвід невеликих груп суспільства, такий собі прямий доступ до експертів, надають цінні сертифікати, але потребує високої ступені зацікавленості.

“МВОК не надають жодну з цих переваг та потребують мінімальної ступені зацікавленості, адже їх вартість доволі низька, якщо взагалі не дорівнює нулю”, каже він. Але вони пропонують дешевий, майже безкоштовний шлях для випускників вишів отримати нові знання.

За словами Кука, низькі показники завершення курсів можуть означати багато чого. Деякі люди закінчують навчання на автоматі, в той час як інші за головою занурюються у предмет, каже він. Часто він додає, що “очікування студентів від МВОК трохи нижче, чим вони можуть отримати від них. Тим не менш, їх ніщо не стримує, і мотивовані учні здатні багато чому навчитися в межах МВОК. Там просто не так багато підтримки, як в традиційних вузах.” Часто, люди використовують онлайн-курси як швидкий курс підвищення кваліфікації, або щоб ознайомитися з новим набором навичок або дисципліною, каже він.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_5

Ромеро один з тих, хто вважає що МВОК виконали дуже мало з тих обіцянок щодо реформ традиційних методів навчання. “Далеко не всі виші прийняли їх через численні проблеми, пов’язані з закінченням курсів, оцінюванням та ін.”, каже він. “Після великого ажіотажу багато з великих пророцтв, які були зроблені, не увінчались успіхом.” Що насправді зробили МВОК, так це показали, що дистанційне навчання працює тільки з невеликим сегментом людей, переважно вже дорослих та з освітою, і які є здібнішими, ніж ті, кому онлайн-курси повинні були допомогти за задумом, розповідає він. Ромеро говорить, інше питання полягає в тому, що більшість коледжів та університетів оцінюється за кількістю випускників та рейтингом оцінок, а МВОК показують болючі результати таких тестів.

Оаклі, втім, вважає, що статистика з урахуванням людей, які лише ознайомились з курсами, не має ніякого сенсу. “Для викладачів МВОК великі цифри зарахованих дають привід для жартівливих балачок, а для противників курсів статистика є великою мішенню для критики”, каже Барбара. Реальність полягає в тому, що є невелика кількість студентів, які педантично підходять до завершення курсу, але і дуже великий відсоток тих, хто отримавши те, за чим вони прийшли, рухаються далі.

“Людям не мають потреби принципово намагатись витягти з МВОК якомога більше користі. Противники курсів мають серйозні проблеми з усвідомленням цього”, каже вона.

В 2015 році деякі провайдери онлайн-курсів почали створювати власні дипломи, такі як Nanodegree від Udacity. Дон Лунам також вважає показники закінчення недосконалим способом визначення якості МВОК. Багато студентів реєструються з цікавості, не маючи наміру обов’язково завершити їх, каже він. Хоча “природній відбір” заплутує статистику завершення, це також велика перевага онлайн-навчання над традиційним, вважає Лунам.

Що насправді необхідно, так це кращій спосіб вимірювання ефективності курсів. “Увага, безумовно, зміщується від показників завершення до оцінки вихідного результату”, каже він, що є багатообіцяючим, адже закінчення повинно бути менш важливим, аніж якщо курс допомагає учням “потрапити туди, куди вони хочуть піти.” З оглядів, представлених на CourseTalk, говорить Лунам, 92% від людей, закінчивших курси. Це дозволяє припустити, що існує деяка категорія “супер-вмотивованих студентів”, які показують більш високий показник завершення в порівнянні з нормою. “Індустрія МВОК повинна придивитися до цієї групи людей.”

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_6

Барбара Оаклі каже, що вона зустрічала студентів свого курсу з Сінгапуру, Йоганнесбургу, Гонконгу, Гватемали та інших країн. “Я в захваті від цих надзвичайних людей – за їх бажання вчитись, наполегливість, прихильність справі,” каже вона. “Вони дійсно непокояться про своє навчання так само, як і мої кращі студенти з кампусу. Мотивація дуже схожа.”

Сертифікація та акредитація

Можливо, найновіша інновація по відношенню до МВОК це створення власних дипломів, які часто називають “мікро-ступіні”. Повсюдно це призвело до появи ряду курсів, націлених на спеціалізовані навички, затребувані технічними та бізнес компаніями. Class Central посилаються на 100 з гаком дипломів, доступних зараз, і очікують на подвоєння числа в цьому році. Слід зазначити, що провайдери використовують ці дипломи для отримання доходів, а це означає що можливість отримати безкоштовний сертифікат про закінчення курсу в більшості випадків зникла. Замість цього, вартість сертифікату впала до приблизно $50.

До таких дипломів відносяться Nanodegrees від Udacity, Course Specializations від Coursera та Xseries від edX. Анант Агарвал розповідає, що організації в боротьбі за кваліфікованими кадрами на технічні спеціальності більше використовують моделі найму на основі навичок кандидата.

“Розвиток технологій вимагає дуже специфічних навичок, а також знання мов та технологічних знань. В багатьох випадках, ці навички можуть бути набуті без спеціальної освіти, отриманої в традиційних закладах,” каже він.

Udacity нещодавно почали гарантувати своїм випускникам з певним ступенем Nanodegrees працевлаштування впродовж шести місяців, або ж вони отримають назад 100% від плати за навчання. “Я не знаю більш традиційних закладів, чиї дипломи б надавали такі гарантії, каже Тран.” Кращі технологічні компанії зараз резервують вакансії для випускників з Nanodegrees, каже він. Google, за його словами, нещодавно запросили 50 кращих випускників з курсів Android до свого головного офісу, компенсувавши всі витрати, а AT&T вже зарезервували 100 місць для стажування для учнів з Nanodegrees. “Такий рівень визнання не отримають навіть деякі з кращих вузів,” каже Тран. В минулому році Coursera оголосили програму, за якою університети будуть створювати курси для отримання Course Specializations, а технологічні компанії створюватимуть дипломні проекти для завершення курсів.

Агарвал говорить, що високоякісну освіту можливо отримати з багатьох різноманітних джерел. Такі організації як Tenaris та Microsoft, а також фонди, як Linux Foundation, каже він, мають глибокий досвід та спеціалістів, які можуть поділитися своїми знаннями та навичками з учнями і допомогти в підготовці професійних кадрів для поточних та майбутніх робочих місць.

МВОК також досягли прогресу зі студентами, які отримують акредитацію, проходячи онлайн-курси. edX запустили програму Global Freshman Academy разом з Університетом штату Арізона, запропонувавши, наприклад, першокурсникам всі переваги загальноосвітньої програми навчання через МВОК, що значно дешевше за навчання на кампусі. Також edX співпрацюють з Чартерокським коледжем за програмою “плати-коли-пройдеш”. Udacity, тим часом, мають партнерські відносини з Технологічним інститутом Джорджії та AT&T за програмою ступеня магістра в галузі інформатики за $7,000.

Інші не згодні з присвоєнням університетських кредитів або ступенів за проходження будь-яких курсів. Девлін каже, що окрім спеціальних дисциплін, таких як інформатика, де це можливо і треба реалізувати, “різниця в навчальному досвіді настільки велика, що це робить безглуздим надання ступенів. Це помилка, розглядати МВОК як дешеві курси коледжу. Вони такими не є.” Швидше, МВОК це альтернативний навчальний досвід, які мають достатньо повноважень розглядати їх окремо від інших видів освіти, каже він. “Деякі студенти перейшли від онлайн- до звичайних освітніх курсів. Для інших, МВОК самі по собі є достатнім засобом”, каже Девлін.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_7

Ромеро розповідає, що на додаток до кількох установ, що визнають кредитування для МВОК, були складності у визначенні того, яким чином отримувати прибуток з таких ініціатив. Важко уявити, як можна зробити систему, яка є відкритою (безкоштовною), і заробляти на цьому гроші, каже він. МВОК були проголошені як демократизація вищої освіти, роблячи її безкоштовною. Ця обіцянка “зруйнується”, як тільки ви почнете стягувати за це платню, каже Ромеро. Також він зазначає, що шахрайство залишається великою проблемою МВОК, особливо на міжнародному рівні.

Оаклі каже, що якщо коледж залучив МВОК до кредитування, то наглядацькі центри або аналогічні сервіси можуть звести до мінімуму випадки шахрайства. “Це не зовсім проблема зараз, але я думаю, що є величезний потенціал в створенні кращої опитувальної та тестувальної системи для кращого оволодіння навчальним матеріалом”, каже вона. Оаклі відзначила Стенфордського філософа Патріка Саппеса, чия “новаторська праця в сфері комп’ютерного навчання проклала великий шлях для багатьох інструкторів МВОК.”

Лунам говорить, що традиційна вища освіта “руйнується на наших очах”, і все більше людей додають свої сертифікати МВОК до резюме та LinkedIn-профілів, задля збільшення свого попиту на ринку праці. Вкрай важливо, щоб співпраця роботодавців та онлайн-вчителів продовжувалась, тому що велика частина ажіотажу, що точилася навколо дистанційного навчання зараз викликає занепокоєння щодо того, чи зможуть вони заповнити прогалину в сфері працевлаштування. “Кар‘єрне зростання є причиною №2, на яку посилаються наші користувачі, приймаючи участь в курсах (після самореалізації),” стверджує він. “Будь-яка спроба підвести онлайн-навчання до реалій бізнес-світу буде, безсумнівно, сприйнята студентами позитивно.”

Рухаючись вперед

Крім необхідності системи акредитації, яка допомагає роботодавцям та традиційним викладачам зрозуміти, чому вас навчили в МВОК і який результат продемонстрував студент, Лунам каже, що також існує необхідність у досягненні учнів з більш різноманітних демографічних групах. Інша проблема полягає в обмеженні кількості запущених курсів одночасно, провайдери вирішують це, працюючи зі студентом в його власному темпі, або архівуючи курси. І так як існують тисячі доступних МВОК, то учням потрібен спосіб оцінити курс перед тим, як прийняти в ньому участь. Близько 80% курсів, оцінених на CourseTalk, говорить він, мають чотирьох- п’яти зірковий рейтинг. “Здається, більшість опцій задовольняють потреби студентів, але нам потрібно допомогти їм не гаяти часу над посередніми курсами, які також існують, ” вважає Лунам.

Хоча Кук бачить МВОК як, переважно, інструмент, використовуваний для потреб корпораціями, таких як зміцнення інтересу та професіоналізму в сфері базових технологій, онлайн-курси мають також менш направлені на здобуття навичок, а орієнтовані більш на безперервне навчання, самоосвіту. Згодом, він передбачає великі і добре організовані бази МВОК, що формуватимуть такі “класичні теми” як філософія, керівництво та історія мистецтв.

Лунам точно відмітив, що інтерактивне навчання все ще досить молоде, таким чином еволюція необхідна для того, щоб потреби студентів, роботодавців та вчителів зустрілися. Наприклад, у той час, коли МВОК найбільш популярні у розвинених країнах, провайдери працюють над тим, щоб вийти на ринки та заробити на масовому інтересі щодо онлайн-навчання у таких регіонах, як Китай, де дискреційні витрати на освіту вдвічі перевищують аналогічні в Сполучених Штатах, та  Індія, де 53% великих роботодавців через брак кадрів поступаються вакантними місцями менш кваліфікованим робітникам. “Ми тільки почали бачити апетит до МВОК на цих ринках”, додає він.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_8

Супергерої підіймаються у всесвіті МВОК

Цікаво, чому і як супергерої в коміксах стали з’являтись у 1938 році, а пізніше пережили Золотий вік під час Другої світової? Заінтриговані тим, коли і як комікси стали прийнятною справжньою американською формою мистецтва? Якщо так, то рушайте до найближчої телефонної будки, надягайте свій плащ та маску, та приготуйтесь дізнатись.

Завдяки партнерству зі Смітсоновським інститутом, провайдер МВОК edX пропонує онлайн-курс під назвою “Поява супергероїв та їх вплив на поп-культуру”. Курс є безкоштовним, але ті, хто успішно завершить його, можуть додатково отримати сертифікат підтвердження вартістю 49$, який включає у себе цифрові зображення (створенні сучасними комікс-художниками спеціально для курсу), а також цифрове підписання від Стена Лі та Майкла Услана, які діляться своїм досвідом. Окрім викладацької діяльності в Індіанському університеті Медіа-школи, Услан є виконавчим продюсером стрічок “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості”, “Лего-фільм” та трилогії “Темний лицар”.

Курс “Поява супегероїв” є одним з трьох МВОК, оголошених edX у березні 2015 року зі Смітсоновським інститутом, розробленим Національним музеєм американської історії. edX стверджують, що курс охоплює історію та витоки перших супергероїв та коміксів і як вони еволюціонували с того часу, а також пропонує точку зору того, як американське суспільство еволюціонувало з часів Великої депресії крізь жанр коміксів та як застосовувати історичні приклади для створення сучасних героїв. Студенти також розробляють власних супергероїв, злодіїв, а також сюжети для створення власних коміксів.

МВОК виходять за межі комп’ютерів

Одна річ, яка незмінно пов’язана з усіма МВОК, це необхідність Інтернет-підключення для участі у них. Однак, провайдери онлайн-навчання поширили курси не тільки для настільних комп’ютерів, а й для мобільних пристроїв. Udacity, Udemy, Coursera та інші провайдери спільно розробляють десятки тисяч курсів, доступних через iOS та Android, а деякі з них мають автономні можливості. Як стверджують представники Udemy, така доступність дозволяє студентам слухати лекції під час поїздок, перед сном, в обід, або коли вони не можуть знайти час. Додаток Udemy на iOS вже був завантажений понад 1 мільйон разів за станом на січень 2014. Близько 50% завантажень були з-за меж Сполучених Штатів.

Платформа edX, яка теж пропонують додатки на iOS та Android, нещодавно оголосила про партнерство з Qualcomm Education. Воно яке передбачає надання з Qualcomm Education технічних ресурсів та ліцензійних частин його SDK коду, які edX зроблять доступним для Open edX спільноти. Генеральний директор edX Анант Агарвал каже, що різноманітні можливості мобільних пристроїв надають змогу МВОК уособлювати “наступний рубіж для навчання по усьому світу.”

На зовсім іншому мобільному фронті, Coursera поширили свої МВОК до неба завдяки партнерству з JetBlue, для того, щоб дати змогу пасажирам переглядати лекції з повних навчальних курсів. Таким чином, замість фільму в польоті, майбутні підприємці зможуть прослухати лекцію Введення в маркетинг з Вортонської школи бізнесу Пенсільванського університету.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_9

МВОК у 2015 році та за весь цей час

2015 був великим роком для МВОК. Class Central стверджує, що кількість студентів, приймаючих участь мінімум у одному курсі перевищила 35 мільйонів за минулий рік, вирісши з 17 мільйонів у 2014 році. edSurge повідомляють про 1, 500 нових курсів, оголошених минулого року. Серед курсів, пропонованих минулого року, 75% були лише англійською, впавши з показника 80% у 2014. На основі відгуків з сайту Class Central, курс “Життя у щасті та здійсненні” з Індійської школи бізнесу був найвище оцінений за 2015 рік.

Згідно до Online Course Report, список “50 найбільш популярних МВОК за весь час” (який включає також курси, що вимагають оплати для повного доступу) “Вчиться вчитись” є №1. Його викладають доктор Барбара Оаклі з університету Окленда, та доктором Терренсом Сежновскі з Каліфорнійського університету, Сан-Дієго, і на сьогоднішній день він має 1,2 мільйона реєстрацій. Близько до нього з 1,1 мільйоном реєстрацій стоїть курс професора Стенфордського університету Ендрю Нґ “Машинне навчання”. Співзасновник Coursera, він також є головним науковим працівником китайського пошукового гіганту Baidu.

Як МВОК допомагають старшокласникам

Деякі старшокласники проводять своє літо сидячи за кріслом рятувальника на морі. А інші приймають участь в МВОК, щоб бути на крок попереду під час конкурсного прийому до коледжу. За повідомленнями, вони все частіше посилаються на успішне завершення онлайн-курсів в заявку до коледжу, щоб продемонструвати свою наполегливість, всебічну розвиненість та майстерність в наукових сферах. Інші просто хочуть отримати знання в областях, які відсутні в програмі їх шкіл, або розглянуті не достатньо глибоко.

В есе 2015 року, Кевін Кері, директор Нової американської політики в сфері освіти, писав, що успіх МВОК це в першу чергу передбачення успіху в коледжі, аніж на вступних екзаменах, тому що “успіх МВОК, насправді, це успіх в навчанні в коледжі”. Оскільки доступ до Інтернету поширюється по всьому світу, Кері пише що кількість потенційних кандидатів для кращих шкіл буде зростати експоненціально – і багато декадна першість вступних екзаменів при прийомі до коледжу буде змінена. Привілейованим батькам стане набагато складніше допомогти своїм менш талановитим нащадкам у цьому.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_10

Втім, наскільки вливають результати онлайн-курсів на директорів приймальних комісій, сказати важко. Хоча більшість людей скаже, що посилання на МВОК не зашкодить, деякі вищі вже заявили, що не впевнені, наскільки завершення курсів заслуговує на довіру. Проте, Class Central повідомляють що провайдери МВОК почали орієнтуватися на старшокласників в більшій мірі, аніж в минулому році, допомагаючи їм заповнити розриви в знаннях, спробувати різноманітні спеціальності через вступні курси та підготуватися до таких екзаменів, як  SAT.

Class Central зазначає що edX та FutureLearn є лідерами в цьому. В 2015 році, edX розширили курси Ініціативи Старшої Школи до близько 60, а також співпрацювали з двома старшими школами для створення підготовчих курсів до екзаменів. “Вступаючи до університету” від FutureLearn є безкоштовним курсом, який дозволяє студентам спробувати нові предмети, писати якісні університетські заяви, та готуватися до навчання на рівні вузу.

Складові якісних МВОК

Не всі МВОК створені однаковими. Якість продукції, відеоматеріалів, ентузіазм викладача, його методики та інші аспекти можуть сильно відрізнятись. Разом з доктором Терренсом Сежновскі, головою обчислювальної лабораторії нейробіології Каліфорнійського університету, Сан-Дієго, Барбара Оаклі, доктор наук, професор Окледського університету з інженерії, створила курс “Вчиться вчитись”, найпопулярніший курс за весь час, з понад 1,2 мільйонами реєстрацій на сьогоднішній день. Ми запитали Оаклі, що є складовими якісних МВОК.

“Добре розроблені МВОК як торт − мають багать інгредієнтів”, каже вона. “По-перше, він повинен мати добре обізнаних інструкторів, а яких приємно дивитись. Звичайно, є багато шляхів для досягнення цього.” Хоча деякі викладачі є жорсткими та флегматичними, це не обов’язково погано. “Коли вони несподівано жартують та виказують дивовижну дотепність, це стимулює наші дофамінові центри задоволення”, каже Барбара. “Насправді є безліч способів бути харизматичним на екрані, про це може розповісти будь-який актор.”

Оаклі каже, що кмітливі виробники МВОК використовують рухи та динаміку на кожному кроці у своїх відео, тому що це допомагає приковувати увагу до екрану. Менш прийнятно, коли інструктор постійно знаходиться з одного боку, а з іншого боку розташовані маркери списку. “Рухи, що насуваються особливо привертають увагу. Це активізує різноманітні компоненти наших систем уваги”, говорить вона. ” Тримати руки в полі зору також є ключовим фактором, адже жестикуляція “активує дзеркальні нейрони в головах студентів”, що допомагає краще розуміти та запам’ятовувати інформацію.

MOOC_Essensial_Comp_Power_User_11

Несподівано, гумор та дотепність також важливі. Після традиційних занять у класі студенти “наче у клітці”, каже Оаклі. Тому нічого поганого в тому, якщо інструктори роблять матеріал більш прийнятним і приємним. “Онлайн навчання не може дозволити собі розкіш закованих студентів”, каже вона. Навіть трохи гумору дає “зосереджувальним” центрам мозку короткочасний відпочинок, адже в цей час активізуються інші нейронні райони, залишаючи здатність повернутися до вирішення задачі з нової точки зору.

Все частіше Оаклі говорить, що короткий формат відео допомагає краще тримати увагу людей. Створення короткого відео, що тримає увагу глядача більш складно, аніж зйомка повноцінної лекції. “Як сказав одного разу Паскаль, я б написав короткого листа, але у мене не було часу”. Виняткові МВОК також характерні дбайливо сконструйованими тестами та опитуваннями, та значному покращенні системи зворотного зв’язку. Вони також забезпечують якісними наставниками, які допомагають покращити процес навчання, задаючи питання та які допомагають покращити контент курсу.

 

Коментарів немає.

Залиште свій коментар