6 впливових освітніх закладів відкривають “Крамницю університетського навчання”

Навчальний портал Campus Technology розповідає про відкриття інноваційного магазину, де замість товарів відвідувачам буде запропановано придбати уміння та навички.


Півдюжини університетів поєднали свої зусилля, щоб створити нову професійну ініціативу за допомогою University Learning Store.

“Не дивлячись на те, що видається безліч дипломів без ступеню, вони все ж таки змушують роботодавців гадати щодо їх істинної цінності в порівнянні з іншими”, – говорить Девід Щежбал, декан Університету Вісконсіну, інституту, що заснував University Learning Store, у своїй заяві. “За допомогою University Learning Store провідні університети об’єднали свої зусилля, щоб ввести відповідні ступені, які чітко вказують на здібності їх власників”.

Мікроступені, отримані в режимі онлайн через University Learning Store, дають роботодавцям впевненість у можливостях учнів, що пройшли дійсно ретельний та побудований на напрямку їх промисловості процес перевірки”, як зазначається у новинах:

“Щоб отримати мікроступінь, студенти повинні довести свої знання через практичне, створене на основі навичок оцінювання. Роботодавці та галузеві експерти підтвердили ці оцінки в якості відповідних заходів, поєднавши навчання професійним навичкам з навчанням по заповненню необхідних, так званих, пробілів у навичках”.

Згідно за результатами оцінювання, мікроступені – це надруковані сертифікати або цифрові знаки, які можуть бути відображені за допомогою соціальних медіа. Вони будуть доступні в трьох категоріях:

  1. Продуктивні навички, такі як спілкування, робота в команді, критичне мислення і багато іншого.
  2. Технічні навички, які включають в себе галузеві навички в таких областях, як інформаційні технології, бізнес та сільське господарство.
  3. Кар’єрні навички, такі як лідерство, публічні виступи і переговори.

Мікроступені, надані University Learning Store, також можуть бути об’єднані між собою задля створення більшої кількості сертифікатів. На момент запуску два запропонованих сертифікати включають Global Business Communication, з яким виступив Технологічний інститут Джорджії і Business Communications за допомогою Університету Вісконсіну. Додаткові сертифікати будуть введені “найближчим часом”, згідно з інформацією, опублікованою на University Learning Store.

“Це нововведення, яке ані робоча сила, ані вища освіта ще не бачили”, – розповідає у своїй заяві Нельсон Бейкер, декан професійної освіти в Технологічному університеті Джоджії.

“У Технологічному університеті Джоджії ми дотримуємося тієї ж суворості та надаємо можливості застосування нашої освіти без наукового ступеня у реальному житті, так само, як і з іншими програмами. Затвердження галузі є останнім фронтиром, щоб довести цінність безперервного навчання”.

Інші університети, що брали участь у цьому, включають Університет в Лос-Анджелесі, Університет в Девісі, Університет безперервної освіти в Ервайні і Університет професійної освіти штату Вашингтон.

Курси в University Learning Store коштують $50, $100 або $150, проте зараз їх можна придбати за півціни.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар