День відкритих дверей Coventry University


hub

hub

23 липня в київському готелі Intercontinental відбудеться День відкритих дверей Університету Ковентрі, який займає 15-ту позицію у ключовому рейтингу всіх британських вишів за версією The Guardian протягом двох останніх років, повідомляє osvita.ua.

У заході візьме участь керівник департаменту міжнародних студентів Університету Ковентрі з Європи та Центральної Азії Claudiu Lordache і команда київської освітньої компанії Grade Global Education.

Press_1209_MixMagazine_Architecture-Coventry-University-Hub

На Дні відкритих дверей усі охочі зможуть дізнатися з перших уст про освіту в одному з найкращих університетів Великої Британії, взяти участь в інтерактивних заняттях і воркшопах з мистецтва та дизайну, бізнесу та менеджменту, архітектури й криміналістики, а також пройти співбесіду з представником університету й одразу оформити документи для вступу.

Більш того, подавши документи до вишу на Дні відкритих дверей, студенти зможуть розпочати навчання вже у вересні цього року!

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Щоб відвідати захід і взяти участь в інтерактивних заняттях, необхідна попередня реєстрація.

Коментарів немає.

Залиште свій коментар